Золотий вересень подарував нам ще одне чудове свято – Всеукраїнський День бібліотек. В цей день, 30 вересня, до нас завітали гості з Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара. Вони провели для учнів 10 класів презентацію бібліотеки, звернувши особливу увагу на ту частину бібліотечних фондів, науково-періодичних видань та заходів, що зможуть допомогти учням визначитися з майбутньою професією.

Також у цей день учні 6-А класу нашої гімназії відвідали бібліотеку-філіал № 12 для дітей Полтавської міської ЦБС, де пройшла година спілкування «Бібліотеки – скарбниці мудрості». Діти розповіли про прочитані улюблені книжки, дізналися про надзвичайні книги та бібліотеки світу.
Виявилось, що для більшості із них бібліотеки це і гостинний дім де живуть книги, та зберігається мудрість накопичена людством, і добрий друг, який завжди радий їх бачити.