Антикорупційний урок або як ми корупцію розслідували?

Якось ввечір доця Ксеня
Татка здивувала:
- В нас корупція ще є,
Чи, татку, зовсім мало?
Що воно таке цікаво?
Поясни це, тату.
Бо про неї всі говорять.
Чую досить часто.

Рівно 15 років тому в Мексиці була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції. А вже через рік, цей день, 9 грудня, почав відзначатися усюди як Міжнародний день боротьби з корупцією. Тож 10 грудня учні 10 класу Полтавської гімназії № 21 теж вирішили перевірити свої знання в даній темі. Цьогоріч Програма розвитку ООН в Україні в співпраці з ГО EdEra та за сприяння Міністерства освіти і науки України створила концепцію і матеріали мультимедійного інтерактивного антикорупційного уроку для учнів старших класів.
Під час даного уроку діти познайомилися з розробленими в Україні інноваційними інструментами боротьби з корупцією, відкрили для себе діяльність антикорупціонерних організацій, пограли в ділові ігри.
Учням було цікаво навчатися у такому форматі, вони отримали базові знання про розслідування, дізналися про інноваційні інструменти боротьби з корупцією, відчули себе в ролі справжніх детективів.