«Нова українська школа» у Полтавській гімназії №21

Переглянути відео >>

День Гідності

Цьогоріч учні 9-го та 11-го класів Полтавської гімназії № 21, у період з 21 листопада по 9 грудня, долучилися до проведення в Україні Усесвітнього Дня Гідності 2019.
Усесвітній День Гідності – це міжнародний день гідності, що проводиться щороку в усьому світі восени. Це захід, що об’єднує всіх, хто поділяють і підтримують ідею Гідності, тому він може бути організованим у закладах освіти чи інших організаціях різних типів і форм власності.
У 2019 році Усесвітній День Гідності проводився в Україні вже уп’яте. Наш заклад прийматиме участь в ньому другий рік поспіль.
Під час участі у такому заході діти мали змогу робити багато цікавих речей.

Міжнародний День людей з інвалідністю

«Я раджу іншим людям з обмеженими можливостями зосереджуватися на тому, в чому їхня інвалідність не заважає бути добрими, і не шкодувати про те, у чому вона перешкоджає. Не будьте інвалідами духовно, так само, як і фізично». Ці слова належать всесвітньо відомому фізику Стівену Гокінгу і чудово характеризують наше сьогодення, з його байдужістю та жорстокістю по відношенню до слабших.
Напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю в Полтавській гімназії № 21 пройшли години спілкування на тему «Дивіться на нас як на рівних». Ми сподіваємося, що саме такі заходи сприятимуть вихованню толерантності, взаємоповаги, добросердечності. Адже ці приклади мужності, які демонструють спортсмени, танцюристи, музиканти – це демонстрація великої сили волі, стійкості, незламності, а головне, любові до життя.
В гімназії стартувала традиційна загальношкільна благодійна акція «Діти-дітям».

Участь в обласному історичному конкурсі

Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої

28 листопада 2019 року на базі Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук» проводився ІІІ обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої». Тематика цьогорічного конкурсу: «75-річчя визволення України від нацистів».
Конкурс проводився у трьох номінаціях:
– науково-дослідницька робота;
– наукова стаття;
– відеоролик.
Полтавську гімназію № 21 успішно презентував учень 9-Б класу Кирило Северин, який брав участь у найчисельнішій номінації «Наукова стаття» і захищав свою роботу під назвою «Повсякденне життя полтавців у 1941-1943 роках» (науковий керівник – вчитель історії, Татаріна Т. І.).

Оцінюючи повноту розкриття теми, культуру мовлення, кваліфіковане ведення дискусії, конкурсна комісія відзначила гімназиста за глибоке вивчення краєзнавчого матеріалу і висловила пропозицію продовжити роботу над темою, розширивши її до повноцінного наукового дослідження.
Кирило Северин посів у конкурсі почесне ІІ місце, отримавши з рук провідних істориків Полтави диплом і чашку на згадку. Вітаємо його і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Вітання