Грантова та проектна діяльність

Проектна діяльність


 У 2015-2016 н.р. продовжується робота над мікропроектом «Енергія в школах міста» у рамках Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах». На початку року розроблено і затверджено план заходів з енергозбереження на рік.

Проектна діяльність


Не можна жити ідеями, з ними потрібно щось робити»

 

У 2014-2015 н.р., наша гімназія вирішила відкрити для себе щось нове, поринути у безмежний світ нових вражень і відкриттів. Ми долучилися до участі у реалізації мікропроекту «Енергія в школах міста» у рамках Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах».

 

Грантова діяльність


Полтавська гімназія № 21 з 2008 р. співпрацює з представництвом міжнародної компанії «Sсhlumberger» (Шлюмберже) за програмою SEED. SEED – це міжнародна некомерційна освітня програма, розрахована на учнів віком від 10 до 18 років. Об’єднує вчених, викладачів і учнів на прикладних семінарах по використанню найціннішого ресурсу в світі – води. SEED дає можливість дітям приймати участь в економічних і соціальних проектах шляхом отримання нових знань і технологій. Методологія SEED: «Навчання в процесі діяльності»
Полтавська гімназія № 21 – перший навчальний заклад в Україні, що співпрацює з фірмою «Sсhlumberger» в даному напрямку.