Ми і FIRST LEGO League

Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League

6 та 7 квітня команда RAINBOW TEAM  Полтавської гімназії №21 у складі: Крисанова Дениса, Почепа Юрія, Іванко Дарини, Полікарпової Дарї та Турченко Аліни підкорювала столицю. Адже у стінах Українського дому в місті Києві пройшодив фестиваль робототехніки та STEM-освіти ROBOfirst, у рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League сезону ВПЕРЕД НА ОРБІТУ!. 51 краща команда зі всієї країни зібралася у столиці, щоб визначити переможця сезону 2018/2019 і, що набагато важливіше, незабутньо провести ці два весняні дні.
У категорії "Командний дух, що надихає" команда RAINBOW TEAM отримала першу нагороду. З чим їх і вітаємо та бажаємо наснаги у наступному сезоні!

Відбірковий турнір First Lego League

Космічний день у LEGO-країні

02 березня 2019 року відбувся останній Відбірковий турнір First Lego League  у місті Харків. У ньому серед команд м.Полтави приймала участь і команда RAINBOW TEAM  Полтавської гімназії №21.  Харківський турнір був просто неймовірним дійством: 33 команди змагалися у вправності по 4 номінаціях: «Гра роботів», «Дизайн робота», «Проект» та «Основні цінності». Енергійність та наполегливість усіх учасників просто зашкалювала. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця зібрав у своїх стінах учнів з Сумської, Полтавської Запорізької, Луганської, Донецької та Харківської областей.

Діти змогли не лише позмагатися, познайомитися, отримати море позитивних емоцій, а ще й з користю провести космічний день у LEGO-країні.
У результаті всіх випробувань команда RAINBOW TEAM  Полтавської гімназії №21 отримала третю нагороду в номінації «Основні цінності» та зайняла своє почесне місце серед когорти команд, які зустрінуться на Всеукраїнському фестивалі робототехніки ROBOfirst-2019, який відбудеться 6-7 квітня у м.Київ.

Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League

Твоє рішення змінить світ!

Минулі вихідні пройшли під знаком програм FIRST в Україні, адже в рамках фестивалю «ROBOfirst – більше, ніж роботи» в м.Києві відбувся Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League. Честь Полтавської гімназії № 21 представляла команда RAINBOW TEAM у складі: Юрія Почепа, Дениса Крисанова, Юрія Скринніка, Дарини Іванко, Аліни Турченко та Дар’ї Полікарпової. Очолювали цих молодих і креативних дарувань тренери: Гевленко Альона Сергіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи та Посмітна Катерина Іванівна, секретар гімназії.

Навчання тренерів

Хочеш змінити світ – почни з себе!

Коли є бажання – у сучасному світі знайдеться тисяча можливостей для молодих вмотивованих людей, які прагнуть змін не чекаючи, коли хтось зробить життя кращим. FLL (FIRST LEGO LEAGUE) дає таку можливість не лише молодому підростаючому поколінню, але й тренерам, які долучаються до співпраці.
3-4 жовтня у місті Києві для тренерів команд FLL були проведені дводенні навчання. Представництво від нашого закладу склали: Гевленко Альона Сергіївна та Посмітна Катерина Іванівна. На майбутніх тренерів чекали незабутні враження від побаченого і почутого. У такий досить короткий термін організатори зустрічі змогли неможливе! Велика вдячність людям, які зуміли провести для присутніх і майстер класи по командоутворенню, і навчили вдихати життя у роботів, і показали як мають виглядати проекти команд, і просто подарували кожному радість спілкування і можливість для нових приємних знайомств.

Бути громадсько-активним – це виклик сьогодення! Адже за усіма суспільними перетвореннями стоїть звичайна людина зі своєю маленькою ініціативою – щодо покращення життя своїх друзів, вулиці, міста. Наша ідея донести до наших юних помічників, що вирішення актуальних, глобальних і не дуже, проблем світового масштабу – це задача з якою вони можуть справитися командою.
Не бійтеся починати, адже ВАШЕ РІШЕННЯ ЗМІНИТЬ СВІТ!

Грантова діяльність

Твоє рішення змінить світ!

Твоє рішення змінить світ! Основне гасло, під яким існує родина FLL (FIRST LEGO LEAGUE).
27 вересня Полтавська гімназія № 21 увійшла до числа переможців грантового конкурсу FIRST LEGO League від Благодійного Фонду LEGO Foundation. У цьому році 336 закладів України надіслали свої анкети та мотиваційні листи організаторам конкурсу, серед яких обрали 14 навчальних закладів, які будуть робити навчання своїх дітей цікавим.
Програма FIRST LEGO League створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета – надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!
Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство.
Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджують тему поточного року, обирають актуальну проблему світового значення та придумують інноваційне рішення. Цьогорічна тема, над якою будуть працювати команди, «Вода і Людина».
Сформувавши команди по 2-10 осіб, діти разом з  тренерами знайомляться з правилами, готуються та представляють свої розробки на регіональних турнірах, а потім на Всеукраїнському чемпіонаті. Фінал сезону знаменує Всесвітній фестиваль FIRST LEGO League, що кожного року відбувається в США.
Тож на старт!Увага! Попливли!