Позакласна робота

Поетам, художникам і музикантам

Крила даємо, щоб злітали у гордий політ,

Щоб матір-Полтаву вітав цілий світ!

У позаурочний час учні мають можливість розвивати свої здібності у гуртках.

Бюджетні гуртки:

• Гурток  «Юний патріот України» (керівник – Пасько С.Г., педагог-організатор)

• Гурток  «Юні екологи» (керівник – Ягоденко В.М., учитель біології)

• Гурток "Музейна справа" (керівник - Пасько С.Г., педагог-організатор)
Пріоритетний напрямок виховної роботи у Полтавській гімназії № 21 – національно-патріотичне виховання. Одним із напрямків діяльності є військово-історичний музей.
Музей існує з  1986 року. Від початку створення музею пройшло понад тридцять років. За цей час змінилися потреби суспільства, збагатилася новими фактами історія. Музей «Бойової слави Полтавського тракторного училища»  2015 року було реорганізовано у військово-історичний музей.
Робота проводиться по трьом напрямкам:
  • Перша частина експозиції присвячена шляху Зведеного полку Полтавського тракторного училища в роки ІІ світової війни.
  • Друга частина експозиції – колишнім концтабірникам та роботі пошукової групи «Пам'ять» по збереженню та вшануванню ветеранів.
  • Третя частина експозиції – подіям сьогодення, які відбуваються в Україні з 2014 року.
  • Започатковано проект «Герої живуть поміж  нас»
Патріотизм – це почуття гордості за свою Вітчизну, її історію та культуру. Формування почуття патріотизму у підростаючого покоління відбувається через призму історичних подій, збереження традиції та культури рідного краю, вшанування і увіковічення подвигу людей, які боролися та виборюють мирне небо для прийдешніх поколінь.

• Гурток туристичний (керівник – Жадан Л.М., учитель зарубіжної літератури)

• Гурток «Географічне краєзнавство» (керівник – Мороз К.Ф., учитель географії)

• Гурток "Сучасний танець" (керівник - Ковтун Б.О.)

• Гурток  «Сокіл» (керівник – Щербак В.М., учитель фізичної культури)

Гуртки на  громадських засадах:

• Гурток  «Юний фізик» (керівник – Касяненко М.М., учитель фізики)

• Образотворчий гурток (керівник – Карюк Л.П., учитель початкових класів)

• Гурток «Волейбол, баскетбол» (керівник – Щербак В.М., учитель фізичної культури)

• Музичний гурток (керівник – Непийпиво К.Г., учитель початкових класів)
  • Гурток «Столярна справа» (керівник – Шавдій О.А., учитель трудового навчання)

Гуртки, що діють на базі закладу від інших організацій:

• Гурток «Кіокушин карате» (керівник – Д.Просалов)

• Гурток «Греко-римської боротьби» (керівник - Кислов І.М.)

• Гурток бісероплетіння «Намистинка» (керівник - Мороз М.О., працівник Полтавського міського центра позашкільної освіти)
  • Гурток «Чарівне мереживо» (керівник – Черепанова Н.С., працівник Полтавського міського центра позашкільної освіти)