Поетам, художникам і музикантам

Крила даємо, щоб злітати у гордий політ,

Щоб матір-Полтаву вітав цілий світ!

У позаурочний час учні мають можливість розвивати свої здібності у гуртках.

Бюджетні гуртки:

• Гурток "Музейна справа" (керівник - Пасько С.Г., педагог-організатор)
Пріоритетний напрямок виховної роботи у Ліцеї № 21 "НАДВОРСКЛЯНСЬКИЙ" – національно-патріотичне виховання. Одним із напрямків діяльності є військово-історичний музей.
Музей існує з  1986 року. Від початку створення музею пройшло понад тридцять років. За цей час змінилися потреби суспільства, збагатилася новими фактами історія. Музей «Бойової слави Полтавського тракторного училища»  2015 року було реорганізовано у військово-історичний музей.
Робота проводиться по трьом напрямкам:
  • Перша частина експозиції присвячена шляху Зведеного полку Полтавського тракторного училища в роки ІІ світової війни.
  • Друга частина експозиції – колишнім концтабірникам та роботі пошукової групи «Пам'ять» по збереженню та вшануванню ветеранів.
  • Третя частина експозиції – подіям сьогодення, які відбуваються в Україні з 2014 року.
  • Започатковано проект «Герої живуть поміж  нас»
Патріотизм – це почуття гордості за свою Вітчизну, її історію та культуру. Формування почуття патріотизму у підростаючого покоління відбувається через призму історичних подій, збереження традиції та культури рідного краю, вшанування і увіковічення подвигу людей, які боролися та виборюють мирне небо для прийдешніх поколінь.

• Гурток "Географічне краєзнавство" (керівник – Мороз К.Ф., учитель географії)

• Гурток  "Спортивний (футбол)" (керівник – Багайдін М.М., учитель фізичної культури)
  • Гурток "Вокальний" (керівник - Артеменко М.І., учитель мистецтва)
  • Гурток "LEGO і Я" (керівник -Посмітна К.І.)

Гуртки, що діють на базі закладу від інших організацій:

• Гурток бісероплетіння "Намистинка" (керівник - Мороз М.О., працівник Полтавського міського центру позашкільної освіти)
  • Гурток "Іграшки-суверніри" (керівник - Слобода Ю.В., працівник Полтавського міського центру позашкільної освіти)