Навчальний заклад – сучасна будівля, збудована та введена в експлуатацію в 1984 році за типовим проектом 224-1-258.
Будівля триповерхова, загальна площа – 5484,9 м², проектна місткість – 1119 учнів. Площа на 1 учня в класі – 4,9 м (S – 5494,9 м). Тип покрівлі – плоска, м’яка (рубероїдна). Стан покрівлі – задовільний.
Технічний стан будівлі – задовільний.
Системи тепло та водопостачання, водовідведення – централізовані, обладнані лічильниками.
Адміністрація школи спільно з педагогічним колективом за активної підтримки батьківської громадськості плідно працює над удосконаленням матеріально-технічного забезпечення навчальних кабінетів, що сприяє якісному виконанню навчальних програм. Створено умови для навчання, функціонують навчальні кабінети, які відповідають сучасним і санітарно-гігієнічним вимогам. Обладнання шкільних кабінетів сприяє здійсненню педагогічного процесу та проведенню позакласної роботи.
У школі функціонують:

• Кабінет позакласної роботи – 1;
  • Військово-історичний музей – 1;
  • Кабінет інноваційної діяльності в рамках програми FIRST LEGO LEAGUE

Навчальних кабінетів: 10 – початкова школа, 3 – математики, 3 – української мови, 1 – іноземної мови, фізики, хімії, біології, зарубіжної літератури, історії, географії, музичного мистецтва, обслуговуючої праці, майстерня, 2 – інформатики, 1 – безпеки життєдіяльності і охорони праці.
На початку нового навчального року проводиться огляд навчальних кабінетів, оформлюються акти-дозволи.
Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних кабінетів, лабораторій, бібліотеки, майстерні, спортзалів відповідають заявленому статусу, вимогам навчальних планів і програм. Дозвіл на експлуатацію навчальних кабінетів, майстерні, спортивних залів підтверджено актом.
Навчальні кабінети школи мають сучасний дизайн, пізнавальне та виховне значення.