Цікава зустріч

Іноді запитують: чим подобається робота в школі? На це питання є декілька варіантів відповідей. Одна з них – це зустрічі з цікавими людьми. Саме такою стала зустріч з почесним громадянином Полтави, чемпіоном світу 2017, чемпіоном Європи 2017, бронзовим призером Европейських Ігор 2015, переможцем Європейських ігор у Мінську 2019 року,  заслуженним майстром спорту України – Олександром Хижняком. Крім всіх перерахованих звань Олександра визнано кращим спортсменом року 2017 року в Україні, він став переможцем Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року – 2017» у номінації «Найкращий спортсмен». Його ім’я внесено до Національного реєстру рекордів України, як боксера, який за 330 днів здобув найбільшу кількість титулів. «Українським танком» називають суперники по рингу Олександра за жагу до перемоги.
Протягом двох годин продовжувалася зустріч із спортсменом. Але й цього часу виявилося замало, адже бажаючих сфотографуватися, поспілкуватися було чимало.

До Дня Українського козацтва

Традиційно 14 жовтня ми відзначаємо День Українського козацтва.
Козацтво завжди було символом невмирущості нашого народу, уособленням національного характеру, сили та мужності.
З цієї нагоди в гімназії було розгорнуто книжкову виставку «Лине слава козацька з далеких віків».

До Дня Захисника України

Сини Твоєї Батьківщини,
В них сила духу непоборна!
Козацтво – слава України,
Це гордість наша всенародна!

Яніна Мельник

Напередодні Дня українського козацтва в гімназії відбулися традиційні спортивно-розважальні змагання «Ось які справжні козаки»! До участі були запрошені учні 5-6 класів. І хоча на Січ дівчата не допускалися, та ми вирішили змінити правила. Адже наші дівчата – це справжня підтримка та дружнє плече для юних козаків. Учасники дійства проявили не тільки свої фізичні якості, а й розумові та творчі якості. За результатами змагань вельмишановні судді визначили переможців. За підсумком: 1 місце – 5-А клас, 2 місце – 5-Б клас, 3 місце – 6-Б клас, 4 місце – 5-В клас, 5 місце – 6-А клас.

Загальношкільна благодійна акція

Якщо люди не навчаться допомагати один одному,

то рід людський зникне з лиця землі.

В. Скотт

Напередодні Дня захисника України в гімназії традиційно проходить загальношкільна благодійна акція «Від серця до серця» на підтримку бійців АТО та сімей, які опинилися у складних життєвих умовах. Ми дізналися, що волонтери Полтавського батальйону небайдужих опікуються дитячим садочком, який знаходиться в зоні проведення АТО. А що може підняти настрій дітлахам? Звичайно, іграшки. Крім того наші класні колективи підготували вітальні листівки для захисників та прапори.

Засідання міської спілки лідерів

«Лідерство – це вміння ефективно спілкуватися й організовувати людей»

Ейдер Джон

8 жовтня на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавського університету економіки і торгівлі» вдруге пройшла «Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області», на яку з’їхалися біля двохсот учасників з різних куточків області. Серед учасників дійства були і учениця гімназії, член міської спілки «Лідер», Ніколаєнко Анастасія разом з педагогом-організатором, Пасько С.Г.

Бібліотечні новини

Золотий вересень подарував нам ще одне чудове свято – Всеукраїнський День бібліотек. В цей день, 30 вересня, до нас завітали гості з Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара. Вони провели для учнів 10 класів презентацію бібліотеки, звернувши особливу увагу на ту частину бібліотечних фондів, науково-періодичних видань та заходів, що зможуть допомогти учням визначитися з майбутньою професією.

Бібліотечні новини

23 вересня, в День нашого міста, для учнів 4 класів організовано свято. Наші гості з бібліотеки-філіалу № 12 для дітей Полтавської міської ЦБС провели для них мандрівку по казках «Ласкаво просимо до казки», під час якої відбулася цікава вікторина та конкурс малюнків.

Бібліотечні новини

17 вересня виповнилося 155 років від дня народження українського письменника, громадського діяча, класика української літератури Михайла Коцюбинського. З цієї нагоди було розгорнуто книжкову виставку «Співець прекрасного і вічного».

Бібліотечні новини

Вересень 2019 року подарував нам багато святкових та важливих дат. Тож протягом місяця бібліотекою спільно з філологами нашої гімназії було організовано книжкові та тематичні вставки до ювілеїв видатних українців.
Також, завдяки плідній співпраці з бібліотеками міста, було проведено ряд цікавих заходів для учнів нашої гімназії.

Засідання міської спілки лідерів

«Щоб керувати собою, використовуйте голову;

щоб управляти іншими людьми, використовуйте серце»

Елеонора Рузвельт

27 вересня на базі Полтавської загальноосвітньої школи № 27 відбувся спільний захід для педагогів-організаторів та шкільних лідерів «Марафон лідерських ініціатив «Майбутнє місто за нами». Розділившись на групи, команди лідерів отримали завдання створити міні-проекти про Полтаву майбутнього. Місто, яке буде комфортним для кожного полтавця: дітей і дорослих, людей з особливими потребами і людей похилого віку, і тих, хто опинився в складних життєвих умовах.