Методичний марафон-2020

«МИ ПОРУЧ З ТОБОЮ» - 5 ТИЖДЕНЬ ВЕСНЯНОГО МЕТОДИЧНОГО МАРАФОНУ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Ось і підійшов до завершення ще один тиждень Весняного методичного марафону під назвою «Ми поруч з тобою», присвячений роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
«На цій короткій 5-ти денній дистанції продовжили традицію незвичних свят, зокрема, створивши власне свято для цього предмета. Дарували частинку любові своїм близьким, знайомим, друзям і просто всім, кому забажали. Пригадали, що віра творить чудеса. Оскільки тиждень присвячений інклюзивному навчанню, виконували запропоновані завдання з даної теми. У середу 1 квітня дозволили собі веселощі: ділилися веселими фото, кумедними історіями, що траплялися з нами», - розповідає Марина Сергіївна Ващенко.
«П’ятий тиждень виявився по справжньому весняним своїми завданнями, які були яскравими, бо ми відшукували у своїх спогадах веселку і ділилися нею, був ніжним, бо ми дарували один одному обійми; був веселим, коли відшукували фотографії на яких залишилися яскраві миттєвості нашої роботи та із задоволенням впізнавали у тих костюмах знайомі обличчя; був творчим, давши змогу за допомогою звичайного олівця створити майже шедевр мистецтва», - із захопленням пише Світлана Володимирівна Мілько. І додає: «Проте не забували і про навчання: пройшли тести на знання інклюзивної мови, переглянули відеоролик про булінг, згадали, що ці питання є досить актуальними у сьогоденні освіти».

Відбір підручників для 7-го класу

ГРАФІК ОНЛАЙН ЕФІРІВ УРОКІВ

Увага!

Повідомляємо, що прийом заяв про зарахування до 1-го класу Полтавської гімназії № 21 на 2020-2021 навчальний рік

відбудеться після завершення карантину протягом одного місяця.

Методичний марафон-2020

«Вчительський ЕКО-маркет»: 4 тиждень Весняного методичного марафону

«Карантин так карантин!» – сказали ми й продовжили працювати над виконанням завдань марафону дистанційно. Ми – на середині дистанції, а це значить, що подолали 4 тиждень, присвячений екологічній компетентності.
«Еко-тиждень» приніс із собою багато пізнавальної та цікавої інформації. Розпочався він з вражень марафонців від подорожей. Кожен написав про ті місця, відвідування яких запам’яталося найбільше.
У вівторок вчилися і ділилися досвідом, переглядали відео, фотопроєкти на тему «Сортування сміття». Спробували дати відповідь на питання «Чи дійсно правильно ми сортуємо сміття?» Особливо цікавим і актуальним у рамках еко-тижня було питання «Цілі cталого розвитку». Марафонці мали обрати (кожен для себе) три цілі, які сподобалися найбільше і написати, що особисто кожен може зробити для їх втілення.

Всеукраїнська онлайн школа

Увага!

Відповідно до листа управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради повідомляємо, що фахівцями молодіжного центру «Lighthouse» (БО «Світло надії») продовження профілактичної й просвітницької роботи серед учнів, батьків, педагогів планується у режимі он-лайн комунікацій. Підготовлені наступні теми для групової взаємодії (вебінари, групова конференція в ZOOM) та оцінки рівня отриманих знань: «Протидія торгівлі людьми», «Протидія булінгу в освітньому середовищі», «Профілактика поширення ВІЛ-інфекції», «Збереження репродуктивного здоров’я молоді», та «Профілактика вживання психоактивних речовин».
Контактна особа: Данилишина Іванна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Шилов В.О. тел. 066 07 03 649

Повідомляємо, що призупинення освітнього процесу продовжено до 24.04.2020.

На період карантину заборонено відвідувати заклад освіти її здобувачами

та заборонено проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів.

Година Землі

ГОДИНА ЗЕМЛІ — це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів. Щорічно до ініціативи долучаються понад 100 мільйонів людей і тисячі компаній та організацій по всьому світу.
2020 року Година Землі припала на 28 березня (20:30 — 21:30). У понад 180 країнах відбулися тисячі подій – від спільних медитацій до фестивалів та пробігів задля підтримки імпульсу цієї Години. Цього року Година Землі фізично відзначалася по домівках і в Україні об’єднала понад 80 міст, сотні організацій, бізнесів та навчальних закладів. Наша гімназія – не виняток.
Уперше Година Землі була відзначена у 2007 році в Сіднеї, де на годину було відключено освітлення для привернення уваги до проблем довкілля. З того часу вимкнення зайвого світла на одну годину стало символічним жестом приєднання до Години Землі. Але далеко не єдиним.
28 березня учні та вчителі гімназії вимкнули світло на годину (з 20:30 до 21:30) та підтримали цю подію розповсюдженням флешмобу у соцмережах з хештегами #годиназемлі2020, #годинавтемряві, #полтавськагімназія21 та #веснянийметодичниймарафон2020.