Всесвітній день здоров'я

Найдієвіші ліки для фізичного здоров’я – бадьорий і веселий настрій духу (Крістофер Якоб Бострем)

7 квітня людство відзначило Всесвітній день здоров’я. Дійсно, коли ти здоровий, то навіть не замислюєшся, який скарб у тебе в руках.
Учні 3-А класу разом з класним керівником, Тетяною Оніщенко залучилися до веселих спортивних змагань. Приємно спостерігати, що і сучасні діти з великим задоволенням грають в ігри, на яких виросло не одне покоління.
А щоб діти краще усвідомили, яке багатство вони мають, педагогом-організатором, Світланою Пасько та класним керівником 3-Б класу, Людмилою Карюк був проведений урок здоров’я. Разом з дітьми ми виконували творчі завдання. Діти продемонстрували, що ж вони вміють таке робити, чого не вміють інші, а запальна руханка у виконанні Юрія Ткача створила чудовий настрій та зарядила позитивом на вихідні.
Тож, проводьте більше часу на свіжому повітрі з дітьми, насолоджуйтеся весняною погодою. Адже прогулянки на свіжому повітрі – це не тільки позитивні емоції, а й заряд бадьорості.

Всесвітній день здоров'я

Початки, закладені в дитинстві людини, схожі на вирізані на корі молодого дерева букви,

що ростуть разом з ним, і складають невід'ємну частину його.

В. Гюго

Звичайно, хотілося б, щоб нашим дітям на життєвому шляху зустрічалися лише добрі люди. Щоб їх життя було сповнене позитивними, яскравими моментами. Та, на жаль, життя сповнене небезпек. Тому так важливо, щоб дитина змалечку виробляла практичні навички безпечної поведінки, вміла поводитися в різноманітних ситуаціях, прораховувати наслідки своїх дій, цінувати життя і здоров'я своє та оточуючих. В переддень Всесвітнього дня здоров'я педагогом-організатором, Світланою Пасько, для учнів 3-4 класів були проведені заняття «Кричи. Біжи. Розкажи. Моє тіло – це моє тіло». Протягом зустрічей маленькі школярі вкотре переконалися, як важливо вміти говорити слово «ні», як спілкуватися з незнайомцями, як не приховувати «погані» таємниці, якщо знаєш, що комусь потрібна допомога, що тіло кожної людини – це власність кожної конкретної людини і торкатися до нього будь-кому заборонено.
Сподіваємося, що діти будуть обачними в свої діях, а знання, які вони отримали, стануть їм в пригоді. Головне, бережіть своє життя і здоров'я!

Вітаємо

Гоголь – це безодня, а в безодню завжди зазирнути хочеться (В.Троїцький)

01 квітня у день народження нашого славетного земляка, Миколи Васильовича Гоголя, відбулося нагородження лауреатів щорічної міської літературної премії його імені.
«Поети з’являються не звідкись з-за моря, а виходять зі свого народу» М.Гоголь.
Тож, цьогоріч ми раді вітати юну літераторку нашої гімназії, ученицю 11-Б класу, Чеботарьову Валерію, яка здобула перемогу у середній віковій категорії даної премії. Бажаємо Валерії нових звершень на літературній ниві!

Дерево роду

«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя.

Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності.

Ти даси йому продовження, вторувавши стежину,

із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».

Г. Сковорода

Ми хочемо представити чудові роботи учнів 2-А та 3-Б класів «Дерево роду». Скільки в них відчувається  любові!  Щиро дякуємо батькам Борисової Марії, Гнатенко Єлизавети, То Святослава, Бардаченко Наталії, Ільченко Діани, Кривоспицької Аліси, Милащенко Варвари, Феліпас Поліни, Леніш Варвари, які відгукнулися і знайшли час, адже саме його завжди замало. Та воно було того варте. Вийшли справжні твори мистецтва. І, звичайно, наша подяка кожному юному учаснику. Залишайтеся і надалі такими ж активними, розвивайте свої творчі здібності та пам'ятайте, що ви у нас НАЙКРАЩІ!

1 квітня

А гумор – це життя. Це стан. Це не жарти. Це іскри в очах.

Це закоханість в співрозмовника і готовність розсміятися до сліз.

М. Жванецький

Всім відомо, що Полтавщина багата на таланти. І це без перебільшення так. Та ще й якими талантами! Гумористами. Адже, 1 квітня ми святкуємо День сміху. Саме полтавська земля подарувала світу Леоніда Глібова, Олександра Ковіньку, Остапа Вишню. Тож не могли наші учні пройти повз таке чудове свято. Свій першоквітневий дистанційний привіт та гарний настрій нам надсилають учні   5-Б та 6-Б класів. Дякуємо за винахідливість!

Увага!

Адміністрація Полтавської гімназії № 21 повідомляє,

що з 05 квітня 2021 року до 17 квітня 2021 року освітній процес буде відбуватися таким чином:

  • для учнів 1-4 класів очне навчання з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів
  • для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання

Профорієнтація

МАН-2021

Година Землі

Щоб берегти землю, природу,
Треба її полюбити,
Щоб полюбити, треба пізнати.
Пізнавши – неможливо не полюбити.

М. Пришвін

 «Година Землі була ініційована WWF та партнерами як символічний захід з вимкнення світла у Сіднеї у 2007 році. З того часу Година Землі перетворилася на одну з наймасштабніших акцій на підтримку природи. Вона проводиться щорічно у березні та залучає мільйони людей у понад 180 країнах світу. Центральна символічна подія – вимкнення зайвого освітлення для демонстрації своєї підтримки планеті». (WWF)
Щороку в останню суботу березня людство відзначає Час Землі. Протягом години всі, хто долучається до акції, вимикають наявні електроприлади, щоб продемонструвати, що вони готові бережно ставитися до природніх ресурсів. Цьогорічна акція присвячена збереженню старовікових лісів. Саме збереження старовікових лісів України  є основною темою Години Землі 2021. Звичайно, в одночас ми не зможемо виправити всю заподіяну шкоду землі. Та, головне, що ми не залишаємося осторонь.
Саме про проблеми, які людина створила власноруч, та шляхи їх усунення, говорили на годинах спілкування учні 5-А та 7 класів.

Міський семінар для педагог-організаторів

Концентруйтесь на розвитку хорошого в дитині, тоді зрештою поганому не лишиться місця.

Марія Монтессорі

26 березня відбувся онлайн тренінг «Організація масових заходів» для педагогів-організаторів. Організаторами стали Елеонора Валентинівна Бакунович, консультант ЦПРПП та Романенко Анжела Михайлівна, методист центру методології та методики формування цінностей. До участі було запрошено понад двісті учасників з міста та області. Полтавську гімназію № 21 представляла педагог-організатор, Світлана Пасько. Протягом понад шести годин учасники заходу мали можливість не тільки поділиттся різними формами роботи під час роботи, а й отримали багато нової, необхідної інформації для використання в роботі.
Дякуємо організаторам та всім учасникам зустрічі за плідну співпрацю!