Марафон відповідальності

22 червня учні Полтавської гімназії № 21 висадили соняхи на шкільному подвір’ї. Насіння майбутніх квітів отримали від амбасадорки Фонду родини Богдана Гаврилишина в Полтавській області – Юлії Городчаніної, яка передала таким чином нам естафету «Марафону відповідальності».
«Марафон відповідальності» – щорічна  ініціатива Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки. Символом акції є соняшник сорту "Богдан Гаврилишин", який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. В рамках ініціативи в різних куточках нашої держави висаджують соняхи, обирають один із пунктів Декларації відповідальності людини і протягом 100 наступних днів (а саме стільки треба для росту й дозрівання плодів) роблять частиною свого життя нові звички. А ще – діляться своїми історіями в соцмережах, адже одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і розповіді про прояв турботи щодо себе, своєї сім’ї, друзів, довкілля, країни чи світу надихне сотні інших сердець до відповідальних дій.

Профорієнтаційна робота

Інформація щодо переведення учнів

За  результатами  навчальних  досягнень  учнів на  кінець  навчального  року, проведеним семестровим та річним оцінюванням, згідно діючого Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженої  наказом  МОН  України від 14.07.2015 р. № 762 здійснити переведення  учнів 1-8-х, 10-го класів Полтавської гімназії № 21 до наступних класів у повному складі. Перевести учнів 1-го класу до 2-го класу у кількості 73 учня (1-А клас – 26 учнів, 1-Б клас – 24 учня, 1-В клас – 23 учня); учнів 2-го класу до 3-го класу у кількості 76 учнів (2-А клас – 27 учнів, 2-Б клас – 27 учнів, 2-В клас – 22 учня); учнів 3-го класу до 4-го класу у кількості 64 учня (3-А клас – 33 учня, 3-Б клас – 31 учень); учнів 4-го класу до 5-го класу у кількості 56 учнів (4-А клас – 28 учнів, 4-Б клас – 28 учнів); учнів 5-х класів до 6-го класу у кількості 72 учня (5-А клас – 26 учнів, 5-Б клас – 23 учня, 5-В клас – 23 учня); учнів 6-х класів до 7-го класу у кількості 52 учня (6-А клас – 25 учнів, 6-Б клас – 27 учнів); учнів 7-х класу до 8-го класу у кількості 64 учня (7-А клас – 19 учнів, 7-Б клас – 20 учнів, 7-В клас – 25 учнів); учнів 8-х класів до 9-го класу у кількості 53 учня (8-А клас – 26 учнів, 8-Б клас – 27 учнів); учнів 10-го класу до 11-го класу у кількості 42 учня (10-А клас – 21 учень, 10-Б клас – 21 учень)

Інтернет-олімпіада

Вітаємо переможців VI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з історії!

Освітянська спільнота звикла до щорічних державних олімпіад, де найкращі учні можуть продемонструвати свою ерудицію та рівень знань. І це чудово. Утім, сучасні відкриття та діджиталізація відкривають нові можливості – інтернет-олімпіади, які дещо відрізняються від традиційних, але так само підтримують дух змагань та заохочують дітей вчитися краще. І саме такою можливістю є VI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з історії, в якій, традиційно, приймають участь учні Полтавської гімназії № 21.
Цієї весни учасниками інтернет-олімпіади стали 54 учні нашого навчального закладу. Серед них – багато переможців та дипломантів. Так, дуже приємно, що перші місця серед своїх вікових категорій вибороли: Тутова Євгенія (5-А), Островська Владислава (5-А), Звягольська Ольга (5-А), Кириченко Анна (5-Б), Горбачов Дмитро (5-Б), Федорченко Ірина (5-Б), Селіванов Святослав (5-Б), Рудницька Поліна (5-Б), Самар Анастасія (5-В), Фролов Ярослав (5-В), Єліна Дар’я (5-В), Юрченко Роман (5-В), Золотухіна Лариса (5-В), Орлов Артем (5-В), Комлик Назар (5-В), Меркулов Андрій (5-В), Тхоренко Артемій (5-В), Галаган Олексій (5-В).
Дипломами ІІ ступеня відповідно до своїх досягнень нагороджені Забрудський Артем (5-А), Бровко Матвій (5-А), Мазуркевич Макар (5-Б), Білько Олександр (5-В), Гузій Олександр (5-В), Сень Анастасія (5-В), Дудка Олександр (8-Б) та Яненко Каріна (8-Б). Набравши дещо меншу кількість балів, але продемонструвавши при цьому гарні знання з історії, ІІІ місце отримали Брижак Антон (5-Б), Єсенко Анастасія (5-Б), Данченко Дар’я (7-Б), Костогриз Антон (8-А), Щербань Оксана (8-А), Котельнікова Дар’я (8-А), Кисла Карина (8-Б), Данільченко Руслан (8-Б) та Нестеренко Аліна (9-Б).
Щиро вітаємо переможців інтернет-олімпіади з історії! Зичимо учням міцного здоров’я, успіхів та натхнення для досягнення нових навчальних і наукових вершин!

Інтелектуальна гра

#МІСТОПРОТИКОРУПЦІЇ: АПРОБАЦІЯ ГРИ АНТИКОРУПЦІЙНА «МАФІЯ»

В ПОЛТАВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 21

ГО «ЕдКемп Україна» у партнерстві з проєктом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» вже другий рік поспіль ініціюють низку практик доброчесності і педагогіки партнерства, що сприяють попередженню й подоланню корупції. Ядром проєкту стала апробація (силами педагогів та учнівства) спеціально розроблених разом із видавництвом «Шкільний світ» інструментів для роботи з молоддю в темі протидії та попередження корупції з метою їх доопрацювання та подальшої популяризації. Цього року Полтавська гімназія №21 долучається до апробації антикорупційних інструментів на заняттях з учнями 9-11 класів. Черговим етапом цієї апробації стало проведення онлайн-гри «Антикорупційна мафія» для учнів 9-Б класу.

Привітання

 

Дорогі діти, шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю Вас із закінченням навчального року.

Це був незвичний і непростий рік. Але не менш продуктивний і цікавий.

На жаль, у цьому році не відбудеться свята Останнього дзвоника у традиційному вигляді.

Ніхто із нас не був готовий до такого сценарію, адже не лише Україна,

а й увесь світ сьогодні веде боротьбу проти поширення COVID-19.

Але у нас з’явилися нові досягнення: ми тепер знаємо, що таке дистанційне навчання,

навчилися проводити уроки, виховні години і батьківські збори в ZOOM,

навіть он-лайн приймати участь у конкурсах, змаганнях і фестивалях.

Ми навчилися більше цінувати живе спілкування, сумувати за своїми шкільними друзями, вчителями і школою.

Дорогі колеги, щиро вдячна за Ваш професіоналізм, мудрість, щирість душі, невпинний творчий пошук.

Шановні батьки, дякуємо Вам за активну співпрацю, допомогу, терпіння і розуміння.

Дорогі одинадцятикласники!

Ви точно запам’ятаєте цей навчальний рік на все життя.

Пишаюся Вами! Вірю, що реалізуєте власні здібності і таланти, побудуєте успішну долю.

Бажаю впевненості у власних силах, оптимізму та здійснення всіх ваших мрій.

Попереду літо і канікули.

Хочу побажати, що вони для всіх були незабутні, веселі і цікаві.

Зичу усім добра і благополуччя, міцного здоров’я і впевненості у завтрашньому дні. Разом у нас все вийде.

До зустрічі 1 вересня!  

Увага!

  

Увага!

Повідомляємо, що із 25 травня 2020 року розпочався прийом заяв про зарахування до 1-го класу на 2020-2021 навчальний рік.

Прийом заяв буде тривати до 25 червня 2020 року.

Антикорупційний квест

#ЗарядисьПротиКорупції

«Обов’язок молоді кидати виклик корупції»

Курт Кобейн

Тема корупції непроста, говорити про цю проблему складно і не дуже хочеться… Проте усвідомити й омовити проблему – уже пів шляху у її вирішення. Тож 22 травня, учні 11-го класу робили кроки на зустріч цій темі. Учні брали участь у апробації інструментів для роботи з молоддю у темі попередження та протидії корупції, а саме грали в «Антикорупційний квест».

Всесвітній день вишиванки

Я буду у вишитій сорочці, а ти?
В нас обереги вишивають здавна.
Така традиція в народі прижилась.
Вона прадавня, вічна й дуже славна.
В культурі й до сьогодні збереглась.

21 травня в Україні відзначався Всесвітній день вишиванки. Долучилися до нього і ми! Взагалі вперше ідею встановлення особливого дня, присвяченого вишиванці, в 2006 році запропонувала Леся Воронюк – студентка Чернівецького національного університету. Її ініціативу спочатку підтримали викладачі і студенти університету, які раз на рік приходили на пари у вишиванках. Потім ідею підхопили в інших регіонах України. Пізніше приєдналася до неї українська діаспора, а також всі ті, хто любить Україну. Незважаючи на те, що це свято не має статусу державного і не є вихідним, сьогодні в Україні воно досить популярне. Головним його атрибутом є сама вишиванка. Достатньо просто одягти її, щоб відзначити цей день. І не важливо на карантині ти, чи ні!