Вітання

Cool Games

Фізична освіта дитини є базою для всього іншого.

Без правильного застосування гігієни в розвитку дитини,

без правильно поставленої фізкультури й спорту,

ми ніколи не одержимо здорового покоління.

(О.В. Луначарський)

З метою реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на 2020 рік в Полтавській області», плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та з метою впровадження інноваційних підходів та модернізації форм фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти 13 січня 2020 року на базі Полтавської ЗЗСО № 2 відбувся тренінг з впровадження фізкультурно-масового заходу «Cool Games». Взяти участь в заході з’їхалися представники шкіл з усієї області. Полтавську гімназію №21 на заході представляли учитель фізкультури, Щербак В. М. та педагог-організатор, Пасько С.Г.
Хочеться відмітити, що учасники отримали не тільки теоретичні знання, а ще й самі змогли випробувати свої сили в змаганнях «Cool Games».
Дякуємо організаторам за гарний настрій та позитивні емоції!

Канікулярне дозвілля

Канікули, канікули
Весела пора.
Канікули, канікули
Радіє дітвора.

Для учнів Полтавської гімназії № 21 зимові канікули виявилися насиченими.

П’ятикласники відвідали ТРК «Лтава». Ознайомилися з професіями: телеведучого, телеоператора, звукорежисера. Також бажаючі діти спробували себе в ролі телеоператора і диктора радіомовлення.

З Новим роком!

Моя кар'єра в Україні

Моє майбутнє в Україні

24 грудня 2019 року учні 11 класу Полтавської гімназії №21 взяли участь у національному уроці «Моє майбутнє в Україні», який проводився для учнів 9-11 класів. Метою даного заходу було: сформувати в дітей відповідальне ставлення до вибору професії, сприяти усвідомленню ними власних  інтересів до професійної діяльності.
У ході заняття школярі склали свій власний список професій, яких тільки знали. Виконали аналіз отриманих результатів та оцінили їх актуальність у майбутньому.

Моя кар'єра в Україні

24 грудня 2019 року учні Полтавської гімназії № 21 стали учасниками проєкту «Моя кар’єра в Україні», організованого Центром «Розвиток КСВ» спільно з Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком. Участь у ньому взяли учні 9-А, 10-А та 10-Б класів, які до завершення навчання мають сформувати уявлення про майбутню професію та зробити перший крок до неї.

Шкільна Ліга сміху

Цей тиждень завершальний у семестрі. Позаду контрольні. Є час для організації цікавого дозвілля. Ми вирішили розпочати його на оптимістичній ноті. А саме, організували та провели конкурс «Ліга сміху» для учнів 5-7 класів. Відповідально поставилися до виконання організатори дійства – учні 6-А класу. Школярам було запропоновано три завдання.
1 конкурс   «Представлення команд»
2 конкурс «Я і школа»
3 конкурс «Музичний»
За результатами незалежного журі перемогу отримала команда 6-А класу – «Корпорація монстрів». Саме ці діти не побоялися жартувати зі сцени над собою, своїми звичками, поведінкою. Вітаємо команду із заслуженою перемогою! Командний дух переміг!

То ж, рік Новий, неси нам свято,
Незгоди лишимо в старім…
Неси добра й тепла багато
Щоб вистачило нам усім.

(Надія Красоткіна)

Новорічні свята

От скоро свято, радість і краса!
Ялинка новорічна скрізь засяє.
А знаєте, я вірю в чудеса,
Бо незвичайне щось усіх чекає.

В переддень новорічних свят в гімназії проходять святкові заходи. Наших дітлахів першим прийшов привітати Святий Миколай. Учні 3-х класів та 6-Б класу підготували святкові розважальні програми, які забезпечили всім присутнім чудовий настрій, навіть не дивлячись на зовсім не зимову погоду.

Навчання повинно бути цікавим!

Робототехніка, робота в команді, проєкт, самоосвіта – такі принципи STEM-освіти впроваджуємо на заняттях гуртка «ЛЕГО і я»

Головна наша мета – надихнути дітей вивчати науку, техніку, математику, програмування, а також долучитися до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструктора LEGO.

Переглянути відео >>