Щодо набору у 1-ші класи

Адміністрація Полтавської гімназії № 21 повідомляє, що станом на 03.06.2019 р. спроможність закладу щодо набору першокласників 90 учнів (3 класи), наявні 13 вільних місць до першого класу.

Інформація про переведення учнів

За результатами навчальних досягнень учнів на кінець навчального року, проведеним семестровим та річним оцінюванням, згідно діючого Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженої наказом МОН України від 14.07.2015 р. № 762 здійснити переведення учнів 1-8-х, 10-го класів Полтавської гімназії № 21 до наступних класів у повному складі. Перевести учнів 1-го класу до 2-го класу у кількості 78 учнів (1-А клас – 28 учнів, 1-Б клас – 28 учнів, 1-В клас – 22 учня); учнів 2-го класу до 3-го класу у кількості 63 учня (2-А клас – 32 учня, 2-Б клас – 31 учень); учнів 3-го класу до 4-го класу у кількості 57 учнів (3-А клас – 29 учнів, 3-Б клас – 28 учнів); учнів 4-го класу до 5-го класу у кількості 70 учнів (4-А клас – 26 учнів, 4-Б клас – 25 учнів, 4-В клас – 19 учнів); учнів 5-х класів до 6-го класу у кількості 49 учнів (5-А клас – 23 учня, 5-Б клас – 26 учнів); учнів 6-х класів до 7-го класу у кількості 67 учнів (6-А клас – 20 учнів, 6-Б клас – 22 учня, 6-В клас – 25 учнів); учнів 7-х класу до 8-го класу у кількості 54 учня (7-А клас – 25 учнів, 7-Б клас – 29 учнів); учнів 8-х класів до 9-го класу у кількості 44 учня (8-А клас – 19 учнів, 8-Б клас – 25 учнів); учнів 10-го класу до 11-го класу у кількості 23 учня (10-А клас – 23 учня)

День вишиванки

В нас обереги вишивають здавна. 
Така традиція в народі прижилась. 
Вона прадавня, вічна й дуже славна. 
В культурі й до сьогодні збереглась. 

 

Історія нашого народу тісно повязана з певними цінностями і традиціями. Однією з таких цінностей є вишита українська сорочка, або просто вишиванка. Цього року до свята долучилися понад пятдесят країн світу. 
Щороку долучаються до дійства учителі та учні Полтавської гімназії № 21.

Всесвітній день справедливої торгівлі

Школа юного споживача

 

Всесвітній день справедливої торгівлі відзначають 11 травня. При цьому слід зауважити, що весь травень вважається місяцем справедливої торгівлі. 
МАЙСТЕР-КЛАС «ЧИТАЄМО МАРКОВАННЯ ТА ТОВАРОСУПРОВІДНІ ДОКУМЕНТИ» для учнів 8-х класів гімназії провели Браїлко Анна Сергіївна перший заступник голови, головний експерт Громадської організації «Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза», к. т. н. Представник Полтавської обласної громадської організація «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів» та Мотуз Єлизавета бакалавр освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Представник Полтавської обласної громадської організація «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів», Громадської організації «Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза». 
Дякуємо нашим гостям за цікаву та змістовну зустріч!

Міське свято-нагородження

Пасажири «Зоряного рейсу»

 

14 травня учні та вчителі Полтавської гімназії № 21 опинилися на борту лайнера «Зоряний рейс», який курсував з найкращими просторами нашого міста.
У цьому навчальному році заклад посів почесне місце на зоряному олімпі досягнень. У результаті 10 учнів та 8 учителів були відзначені нагородами управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. І це далеко не весь перелік талантів, які сяють своїми здобутками у нашій гімназії.

 

День матері

У світі усе починається з Мами

Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво ялинка.
Від мами і літери, й слово,
І зроблена разом обнова
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.

 

В Україні щорічно, починаючи з 2000 року у другу неділю травня відзначається чудове весняне свято «Свято Мами». Саме воно пройшло нелегку історію свого становлення від далекого 1914 року у США до 2000-х в нашій країні.
11 травня учні 10-А класу також вітали своїх мам з цим прекрасним святом.

День цивільного захисту

Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти

 

11 травня в гімназії пройшов День цивільного захисту. Діти разом із учителями відпрацьовували практичні дії у разі виникнення небезпечних ситуацій. А допомагали нам рятувальники 3ДПРЧ 1ДПРВ ГУДСНС України у Полтавській області. 
Дякуємо за підтримку та допомогу в організації підполковника служби цивільного захисту, Боканя Ігоря Григоровича.

Заходи до 9 Травня

Память серця
Память сивини
Память тих, що 
Не прийшли з війни,
Память наче квіти на броні
Сонце усміхається мені.

 

 Цими травневими днями ми відзначаємо 74 річницю великої Перемоги над нацизмом. Все менше залишається живих свідків тих страшних подій. І як приємно, що ті, хто живе поряд з нами знаходять сили ділитися своїми спогадами з нами. Серед таких член Ради ветеранів Подільського району Неділько Микола Дмитрович, який є постійним гостем гімназії.  

Весняні подорожі

Маленька захоплююча мандрівка

 Світ це книга, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку (Святий Августин)

 

 Чудовим весняним днем учні 10-А класу Полтавської гімназії №21, здійснили маленьку подорож, просторами рідної країни. Діти відвідали місто Харків.
Протягом дня величезний океан емоцій захоплював кожного учасника подорожі. Починаючи від неймовірного світу фотографій зроблених у Музеї Фотоілюзій. У якому можна було побувати і на хмарочосі зі спайдерменом, на обкладинці «Forbes», і у банці згущеного молока на кухні і навіть на тарілці зі сніданком та майже у пащі акули.

Екскурсійна поїздка до Харкова

Той, хто не досить сміливий,
щоб ризикувати нічого і не добється у житті.

  

 Плануючи поїздку до Харкова з пятикласниками, ми дуже хвилювалися. По-перше, зібралася досить велика група, по-друге, це була наша перша поїздка за межі Полтави з насиченою програмою (Ландауцентр, парк атракціонів імені Горького та екопарк Фельдмана). Та ми зробили це разом. І сьогодні ми хочемо подякувати нашим учням, за те, що поводилися гідно, і нам жодного разу не було за них соромно.