Олімпіади

Талант – це птах, який в’є гніздо там, де йому подобається:
іноді в глухому лісі, а іноді у підстриженому парку

Навчальний заклад створено у 1984 році,  як гімназія – функціонує з 1991 року.

У школі діє наукове товариство «Академія», метою якого є створення умов для творчого самовдосконалення учнів, виявлення, розвиток, підтримка юних талантів і обдарувань, залучення гімназистів до науково-дослідницької роботи, підготовка їх до участі в конкурсах Малої академії наук, предметних олімпіад різного рівня.
Гімназисти – переможці різних предметних і творчих конкурсів: «Посміхнемось щиро Вишні», фестивалю поезії «Стодумна думка М.Вінграновського», конкурсу імені Т.Шевченка, конкурсу імені П.Яцика, «Ідея соборності України», конкурсу образотворчого мистецтва, конкурсу дитячої творчості «Дивосвіт», «Моя Батьківщина – Україна», фестивалю дитячої творчості, творчий дует, міських змагань із гри КВН, фестивалю дружин юних пожежників та юних інспекторів руху, Міжнародний конкурс з українознавства, конкурс декламаторів «Тарасовими шляхами», конкурс «Фізика в житті людини», «Естафета поколінь», «Історія міст і сіл України»
Гімназисти – учасники Юнацького університету краєзнавства імені Панаса Мирного під керівництвом Посмітної С.В., туристсько-краєзнавчого клубу «Едельвейс» під керівництвом Жадан Л.М.

Участь у проектній діяльності

Загальношкільні проекти:

• «Імідж. Комфорт. Розвиток. Здоров’я» (координатор – директор);
  • «Майбутнє починається сьогодні» (координатор – заступник директора з навчально-виховної роботи);
  • «Формула успіху» (координатор – заступник директора з науково-методичної роботи);
  • «Плекаймо духовну особистість» (координатор – заступник директора з виховної роботи);
  • «Створюємо проект спільно» - проектна діяльність учителя хімії у рамках співпраці зі студентами природничого факультету Полтавського педуніверситету (керівник Литовченко О.І., учитель хімії)

У рамках грантової діяльності гімназія продовжує брати участь у проекті наукових досліджень SEED, спрямовану на розвиток науково-дослідницької діяльності учнів гімназії. Наша гімназія – перший навчальний заклад України, що співпрацює з фірмою Шлюмберже в даному напрямку.

Знайомтеся: наші учні – наша гордість

Чернявська Анастасія, випускниця гімназії 2018 року

Бендес  Андрій,випускник гімназії 2018 року