Звіт керівника закладу

Тараненко Наталії Ігорівни

про діяльність на посаді  за  2018-2019 н.р.

м. Полтава  27.05.2019 р.

Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду керувалася Статутом гімназії, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника закладу освіти.

Підвищення якості навчання учнів, формування у дітей прийомів і способів самоосвіти, самостійного здобуття знань, вміння пошуку інформації та використання її – найважливіші завдання сучасної школи. На виконання саме цих завдань націлюють нормативні документи  про     перебудову шкільної освіти в Україні: положення Конституції України про освіту, Закон України «Про освіту», концепція Нової української школи.

Школа – це простір життя дитини, тут вона не готується до життя, а повністю живе, і тому вся діяльність навчального закладу вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості, її формуванню і розкриттю засобами освіти.

У 2018-2019 н.р. робота педагогічного колективу Полтавської гімназії № 21 була спрямована на реалізацію положень Законів України, наказів МОН, регіональних та міських Комплексних програм.

Педагогічний колектив ставив перед собою ряд завдань, для вирішення яких адміністрацією гімназії були створені належні умови роботи педагогів та організацію освітнього процесу в цілому.

Звіт керівника

Тараненко Наталії Ігорівни
про свою діяльність на посаді  за  2016-2017 н.р.
м. Полтава  24.05.2017 р.

Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, керувалася Статутом гімназії, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.
Школа – це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повністю живе, і тому вся діяльність навчального закладу вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості, її формуванню і розкриттю засобами освіти.
У 2016-2017 н.р. робота педагогічного колективу Полтавської гімназії № 21 була спрямована на реалізацію положень Законів України, наказів МОН, регіональних та міських Комплексних програм.
Педагогічний колектив ставив перед собою ряд завдань, для вирішення яких адміністрацією гімназії були створені належні умови роботи педагогів та організацію навчально-виховного процесу в цілому.

Портфоліо директора

ТАРАНЕНКО НАТАЛІЯ ІГОРІВНА,

директор Полтавської гімназії № 21 Полтавської міської ради Полтавської області,

учитель  української мови та літератури

Життєве кредо – «У серце увійде те, що йде від серця»

Професійне кредо – «Щоб вести за собою, необхідно самому рухатися, не зупиняючись»

Вимоги, що ставлю перед собою – моральність, інтелект, вольові якості, демократизм, врівноваженість, щирість душі, виваженість, поєднання творчої натури із твердістю духа, постійний пошук і вдосконалення.

Дата народження – 11 березня  1973 року

Загальний стаж  педагогічної  діяльності – 24 років

Стаж на посаді директора – 10 років

Освіта  – вища, Полтавський державний педагогічний інститут, 1995 рік, українська мова та література

Підвищення кваліфікації – протягом   останніх   5  років, українська мова та література, посвідчення № 897, 11.03.2011 р., курси для  учителів української мови та літератури при ПОІППО ім. М.В.Остроградського

Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист»; у 2015 році атестована як директор.

Намагаюся уникати одноманітності у шкільному житті.

Прагну створити максимально комфортні умови, що сприяють ситуації успіху.

Упевнена, що сучасна школа має бути школою успіху.

Переконана, що керівник школи буде хорошим,

авторитетним наставником вчителів і учнів лише до тих пір,

поки він удосконалює свою майстерність сам.

Звіт керівника

Тараненко Наталії Ігорівни
про свою діяльність на посаді  за  2015-2016 н.р.
м. Полтава  23.05.2016 р.

Закінчується навчальний рік і  ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2015-2016 навчального  року. Відповідно до наказу МОН України від 28.01.2005 р. № 55 керівники дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних  навчальних закладів після завершення навчального року звітують перед педагогічним колективом, батьківським комітетом, радою закладу про виконану роботу за навчальний рік.