Вже 89 років людство відзначає Всесвітній день захисту тварин.  5-6 жовтня 2020 року Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» запросила школярів взяти участь в Україні ІІІ Всеукраїнському уроці доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Учні гімназії з великим задоволенням долучилися до акції, адже практично у кожного вдома живе вірний друг.

І це не тільки собаки і котики, а й шиншили, хом’ячки, рибки, черепашки, равлики, папуги і навіть коники. Діти з великим задоволенням продемонстрували не тільки фотографії домашніх улюбленців, а й портрети, намальовані власноруч. А які ж теми обрали наші учні? Які теми обрали?

1-А – «Наші домашні улюбленці»
2-В – «Ми відповідальні за тих, кого приручили»
3-В – «Добро творити – тварин любити»
5-А – Квест «Урок Доброти. В гостях у Бобика»
5-Б – «Правда, ми схожі?»
6-В – «Доброта врятує світ»
7-А – «Найвірніші друзі»
8-А – «Тварини потребують нашого догляду»
8-Б – «4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин»
10-А – «Вони віддають нам свою любов»

Дякуємо всім класним колективам, які долучилися до Всеукраїнського уроку доброти» за небайдужість!