«Знаю права і змінюю світ» - найбільший урок у світі

Учні 6-А класу під час уроку «Права людини у вільній країні» долучилися до всеукраїнської ініціативи МОН та ЮНІСЕФ. З нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини (20 листопада) вони стали учасниками «Найбільшого уроку у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку.

Починаючи з вересня, шестикласники вивчають не тільки свої права та обов'язки, а й впроваджують в життя власні проєкти, мета яких – досягнення Цілей сталого розвитку у межах класу та школи. Сьогоднішнє заняття надало унікальну можливість дітям не тільки дізнатися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, а й познайомитися з історією виникнення глобальних Цілей сталого розвитку.
«Я хочу змінити світ» – для не просто вправа-експеримент, за допомогою якої підвели підсумки уроку. Сьогодні вона стала ключиком до наступного проєкту, який вже зовсім скоро почнемо втілювати в життя. Адже хто, якщо не ми?