Вчителька гімназії Тетяна Татаріна – спікерка школи ІКТ-компетентності «Робота з освітніми онлайн платформами»

18 листопада 2020 р. в режимі онлайн на платформі Google meet, в рамках школи ІКТ-компетентності «Робота з освітніми онлайн платформами» для вчителів історії Полтави пройшло заняття на тему «Інтернет-ресурси для візуального навчального контенту. Використання Android-додатків Google Arts & Culture та Google Expeditions як додаткових засобів унаочнення на уроках історії».
Тетяна Татаріна, вчителька історії гімназії № 21, за запрошенням консультанта ЦПРПП, Наталії Горпинченко, стала спікеркою цього заходу. Вона продемонструвала можливості використання на уроках історії таких платформ як Mind-Map, Classtools, Timeline, розповіла про онлайн-колекції карт українських земель, 3-D моделей архітектурних споруд, реконструкції міст, віртуальної подорожі у минуле «Київської Русі», тощо. В умовах дистанційного навчання саме використання інтернет-ресурсів для формування контенту з історії під час уроків дозволить урізноманітнити, наповнити уроки цікавими інтерактивними візуальними матеріалами, які допоможуть учителю працювати максимально ефективно.