Сьогодні ми згадуємо страшну сторінку нашого народу – Голодомор 1932-1933 рр. Ця трагедія забрала життя мільйонів наших земляків. В українських селах від голоду помирали і дорослі, і діти.
Для учнів 10-А класу Полтавської гімназії № 21 проведена година спілкування «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця».
Хіба можна уявити, що народ – хлібороб помирає від голоду?
Хіба можна уявити, що людина збирала урожай, радувалась, що зможе прокормити свою родину, своїх дітей, а на наступний день влада все забирала, не лишаючи ані зернини, ані картоплини.

В ті часи жертвами ставали не окремі люди, винищувались цілі села. Від голоду помирали і старі, і молоді. Найстрашніше – помирали діти. У вересні 1933 року за шкільні парти не сіли близько 2/3 учнів. Вони не дожили до свого першого дзвоника.
Великий голод 1932-1933 років в Україні забрав життя від 7 до 10 мільйонів невинних людей.