Завжди сучасна – Леся Українка
Хто вам сказав, що я слабка,
що я корюся долі?
Хіба тремтить моя рука
чи пісня й думка кволі?
Ви чyли, раз я завела
жалі та голосіння, —
то ж була буря весняна,
а не сльота осіння.
А восени… Яка журба,
чи хто цвіте, чи в'яне,
тоді й плакучая верба
злото-багряна стане.
Коли ж суворая зима
покриє барви й квіти —
на гробі їх вона сама
розсипле самоцвіти.

25 лютого увесь світ відзначав вагому дату: 150 років  від дня народження видатної поетеси народу нашого, Лесі Українки. Чистоголоса Мавко нашої суті, наша незламносте! Совісте наша! Воскресни нам по краплині, по пилиночці – з волинських озер і полтавських полів, із зелені Буковини і туманів Мінська – озовися! – закликали учні 5-А класу. Під таким слоганом минуло свято «Завжди сучасна – Леся Українка», де учні могли випробувати свої сили у декількох номінаціях:  «Малюю слово поетеси», де конкурсанти створювали художні роботи за мотивами творів Лесі Українки або зображували картини щодо її життєвого і творчого шляху.  Номінація «Читці-декламатори» познайомила присутніх із декламаторами, які презентували рядки відомих усім нам творів Лариси Петрівни. А у номінації «Сучасний погляд» конкурсанти показали запрошеним членам журі і гостям, як можна інтерпретувати твори величної поетеси. Всі учасники були нагороджені грамотами за відповідні результати.