Пам'ятка попередження травматизму у школі та позаурочний час

1. Діти мають бути ввічливими один до одного, а також зі своїми батьками, вчителями, іншими дорослими.
  2. На перервах і під час перебування в ГПД гратися у такі рухливі ігри, які не спричиняють бійок, стрибків із застосуванням небезпечних предметів, ушкодження шкільного майна.
  3. Виконувати всі вимоги і команди вчителя на уроках фізкультури, під час проведення екскурсій, пішохідних походів.
  4. Бути обережними під час користування учнівським приладдям. Дотримуватися безпеки життєдіяльності, з якою мене ознайомив учитель.
  5. Не користуватися несправним приладдям у кабінетах та на майданчиках. Повідомляти про його несправність дорослих.
  6. Дотримуватися правил безпеки життєдіяльності в позаурочний та канікулярний час. Відповідальність за збереження життя дітей у цей період несуть батьки.
  7. Перебувати без супроводу дорослих на вулиці дітям до 10 років можна до 20 годин, до 14-ти років – до 21 години, до 18-ти років – до 22 годин. У темну пору доби – із настанням темряви.
  8. Пам’ятати, що якщо ти ввічливий, тактовний, ти розумієш, що своїми вчинками сприяєш збереженню здоров’ю батьків, однокласників, свого власного.