Твоє рішення змінить світ!

Минулі вихідні пройшли під знаком програм FIRST в Україні, адже в рамках фестивалю «ROBOfirst – більше, ніж роботи» в м.Києві відбувся Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League. Честь Полтавської гімназії № 21 представляла команда RAINBOW TEAM у складі: Юрія Почепа, Дениса Крисанова, Юрія Скринніка, Дарини Іванко, Аліни Турченко та Дар’ї Полікарпової. Очолювали цих молодих і креативних дарувань тренери: Гевленко Альона Сергіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи та Посмітна Катерина Іванівна, секретар гімназії.

Місяці роботи, програмування, знаходження нових рішень були позаду. Діти мали змогу представити свою роботу над темою сезону «Вода і Людина» у чотирьох категоріях: «Грі роботів», «Проекті», «Основних цінностях» та «Дизайні робота», а також показати свої вміння на конкурсі талантів, прийняти участь у акваквесті та достойно представити свою піт-зону.

• «Проект» – завдання, що передбачає дослідження та пошук учнями інноваційних ідей для вирішення реальної проблеми, актуальної в усьому світі;
  • «Гра роботів» – завдання, що передбачає конструювання учнями робота LEGO® MINDSTORMS® та його програмування для виконання місій на спеціальному полі з LEGO-моделями та перешкодами;
  • «Основні Цінності» – це те, ЯК учні працюють над Проектом та Грою Роботів;
  • «Дизайн робота» – завдання, що передбачає конструювання учнями унікальної моделі робота LEGO® MINDSTORMS® та презентацію його механічних складових.

Крім цього, учні змогли пограти в робофутбол та у настільні ігри народів світу, позмагатися із супротивником за кількість артефактів, влаштувати «бої сумо» з допомогою роботів. Побувати у  зонах технічної студії «Винахідник»: зонах мейкерства, архітектури та робототехніки. Вихідні видалися вкрай насиченими на емоції.
Наша команда була оцінена на високому рівні, а усі учасники отримали медалі, дипломи та подарунки. Та це не зрівняється з тими незабутніми враженнями, які залишила по собі столиця і серцях дітей і тренерів.