Космічний день у LEGO-країні

02 березня 2019 року відбувся останній Відбірковий турнір First Lego League  у місті Харків. У ньому серед команд м.Полтави приймала участь і команда RAINBOW TEAM  Полтавської гімназії №21.  Харківський турнір був просто неймовірним дійством: 33 команди змагалися у вправності по 4 номінаціях: «Гра роботів», «Дизайн робота», «Проект» та «Основні цінності». Енергійність та наполегливість усіх учасників просто зашкалювала. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця зібрав у своїх стінах учнів з Сумської, Полтавської Запорізької, Луганської, Донецької та Харківської областей.

Діти змогли не лише позмагатися, познайомитися, отримати море позитивних емоцій, а ще й з користю провести космічний день у LEGO-країні.
У результаті всіх випробувань команда RAINBOW TEAM  Полтавської гімназії №21 отримала третю нагороду в номінації «Основні цінності» та зайняла своє почесне місце серед когорти команд, які зустрінуться на Всеукраїнському фестивалі робототехніки ROBOfirst-2019, який відбудеться 6-7 квітня у м.Київ.