Руху правила єдині,
Їх повинні поважати,
Знати їх усі повинні —
І дорослі, і малята.

Щороку у світі  в результаті дорожньо-транспортних пригод гине майже 200 тисяч дітей у віці до 18 років. За статистикою нещасні випадки з дітьми пішоходами трапляються найчастіше поряд з дитячими площадками або у дворах. Вже стало традицією, що саме у вересні, на початку нового навчального року, в Україні проходить Місячник «Увага» Діти на дорозі».

Основна мета якого – запобігання дитячого травматизму під час дорожнього руху. Саме цій темі були присвячені години спілкування в гімназії. Адже,  збереження життя і здоров’я дітей є основною метою освітнього процесу.
В країнах ЄС на газонах поряд з будинками можна побачити знаки: «Тут живе дитина. Їдь так, якби вона була твоя». Такі знаки – частина культури всіх учасників дорожнього руху, яку нам ще належить створити.