Структура закладу

Ліцей № 21 "НАДВОРСКЛЯНСЬКИЙ" Полтавської міської ради – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів:
I ступінь – початкова школа 1-4 загальноосвітні класи, термін навчання 4 роки, відповідно до потреб мікрорайону.
ІІ ступінь – основна школа 5-9 класи, термін навчання 5 років із поглибленим вивченням філології, математики та інших предметів у відповідності з кадровим та методичним забезпеченням, урахуванням максимального задоволення освітніх потреб учнів та батьків та конкурсним відбором.
ІІІ ступінь – старша школа 10-11(12) класи, термін навчання 2 (3) роки, профільне навчання з урахуванням здібностей та освітніх потреб здобувачів освіти, у відповідності з заявами батьків та конкурсним відбором.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2021 р. - 622 учнів
Всього 1-4 класів – 10,  учнів –  262
Всього  5-9 класів –  12,  учнів –  303
Всього  10-11 класів – 2,  учнів – 57

Органи управління закладом

Колегіальний орган управління закладу – педагогічна рада, повноваження якої визначаються Законом України «Про освіту» і статутом закладу.

Громадське самоврядування в закладі здійснюється на принципах, визначених частиною 8 ст. 70 Закону України «Про освіту»

У закладі діють:

• органи самоврядування працівників закладу;
  • органи самоврядування учнів;
  • органи батьківського самоврядування

Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу є загальні збори (конференція) колективу гімназії.

Повноваження, відповідальність, засади формування та діяльності органів громадського самоврядування визначаються спеціальними законами та установчими документами закладу.

Адміністрація закладу:

Директор закладу – Тараненко Наталія Ігорівна