16.09.2019 р. в Полтавській гімназії № 21 у рамках переліку запланованих заходів до відзначення 250-річчя першого класика нової української літератури І.П. Котляревського серед учнів 10-11-х класів був проведений літературно-мистецький квест «Знай і шануй земляків своїх!» Учителі Гонтар Л.М. та Гонтар В.М. підготували креативні локації.

Старшокласники добре справились із інтелектуальною частиною завдань, із задоволенням зупинялись на станції «Інсценізація», де спробували себе в ролі акторів та режисерів, а ще пригадали пісні славетної «Наталки Полтавки».
У колі учнівської родини, в атмосфері взаєморозуміння і толерантності учні з користю провели час, активізували знання та вшанували нашого славетного ювіляра.