Вересень 2019 року подарував нам багато святкових та важливих дат. Тож протягом місяця бібліотекою спільно з філологами нашої гімназії було організовано книжкові та тематичні вставки до ювілеїв видатних українців.
Також, завдяки плідній співпраці з бібліотеками міста, було проведено ряд цікавих заходів для учнів нашої гімназії.

10 та 11 вересня учні гімназії змогли ознайомитись з творчістю українського письменника, кінорежисера та класика світового кінематографа – Олександра Довженка, до 125-річчя якого було організовано тематичну виставку «Співець зачарованої Десни» та українського поета, публіциста, критика, перекладача з багатьох мов світу Павла Грабовського, на честь 155-річчя якого було влаштовано книжкову виставку «Співець любові, волі й України».