Освіта в інших країнах

Освіта – це наукове пізнання без кордонів

Аліна Волощук

Вища освіта за кордоном – актуальне питання для кожної родини, де росте старшокласник. Тож, 18 листопада учні 11-А класу та 9-Б класу Полтавської гімназії №21 побували на профорієнтаційному заході «Освіта за кордоном. Словаччина».

Діти змогли практично поринути в яскравий і захоплюючий світ іншої країни.  Присутні мали змогу познайомитися з навчальними закладами Словаччини, які готують величезну палітру різноманітних професій.
Також дітям розповіли про програму Erasmus Mundus. Erasmus Mundus – програма Європейської комісії, метою якої є підвищення якості освіти в університетах Європи. Програма дозволяє студентам та викладачам їздити по обміну в закордонні університети у різні країни, навчатися або викладати там.
День виявився сповнений емоціями та корисною інформацією.