Учні гімназії – переможці шкільної Всеукраїнської дистанційної олімпіади

зі всесвітньої історії «Всеосвіта Осінь 2019»

Історія – загадкова наука, яка вивчає минуле людства. Здавалось би, все просто – дати, події, факти, явища, гіпотези… Але просто – лише на перший погляд. У хитросплетінні сюжетів можна легко загубитися, особливо тоді, коли мова йде про минуле інших країн і народів.
Учні 8-Б класу нашої гімназії вкотре довели, що вміють орієнтуватися в часі та просторі, ставши учасниками шкільної Всеукраїнської дистанційної олімпіади зі всесвітньої історії «Всеосвіта Осінь 2019».

У зазначений проміжок часу виконали завдання, які базуються на програмах першої чверті нового навчального року та охоплюють матеріал, який вивчали в попередніх роках. Результат приємно здивував – всі п’ять учасників від гімназії показали гарні знання: Ананченко Денис, Дудка Олександр та Меркулова Олександра – нагороджені дипломами ІІ ступеню, а Беляєв Ілля і Сухаренко Володимир – отримали дипломи за ІІІ місце.
Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів у навчаннні та нових перемог!