«Інтерес до життя в усіх її проявах – ось секрет великих творчих людей»

Лео Бернетт (1967 р.)

Сьогоднішнє шкільне життя надає нам можливість постійно чомусь вчитися, дізнаватися про щось нове та випробовувати свої сили у різних фестивалях та конкурсах. Одним з таких став Фестиваль соціальної реклами «Feel the world». Учасникам було запропоновано представити свої роботи у номінаціях: відеореклама, зовнішня реклама, друкована реклама та Інтернет-реклама. Гімназію на фестивалі представляла творча команда у складі Данченка Дмитра, Ніколаєнко Анастасії, Ніколаєнко Єлизавети та Юницької Вікторії. Ми представили роботу в номінації Відеореклама «Життя в стилі Zero Waste». Адже тема екології нам близька і дуже актуальна.

12 грудня пройшов заключний етап фестивалю. За підсумками наша команда отримала сертифікати учасників та пам’ятні подарунки.
Саме випробовуючи свої сили, постійно навчаючись, удосконалюючись, учень освоює компетенцію громадянина, яку зможе використати після закінчення школи. А разом з дітьми і ми, дорослі, вчимося новому та набираємося досвіду.