Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком

Г. Лакордер

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Протягом кількох років в місті діє Полтавський міський центр з надання безоплатної правової допомоги. Які послуги, з ким взаємодіє, кому надає допомогу – на ці питання отримали відповіді учні 9-11 класів гімназії. На зустріч до старшокласників завітали Наталія Дорохова, учитель правознавства,  начальник відділу комунікацій та право просвітництва – Козаченко Юлія Михайлівна, голова БО «Світло надії» –  Віктор Шилов, Усова Вікторія Володимирівна – начальник відділу сім’ї та дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту, прес-секретар патрульної поліції – Марина Зінюха, представник Благодійного фонду «Карітас Полтава». Школярі отримали багато нової, а головне, необхідної інформації. А Марина Зінюха ще й продемонструвала вправи із самооборони.