24 грудня 2019 року учні Полтавської гімназії № 21 стали учасниками проєкту «Моя кар’єра в Україні», організованого Центром «Розвиток КСВ» спільно з Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком. Участь у ньому взяли учні 9-А, 10-А та 10-Б класів, які до завершення навчання мають сформувати уявлення про майбутню професію та зробити перший крок до неї.

Під час заняття учасники проєкту шукали відповіді на питання про свої здібності, можливості, та чим вони хотіли б займатися у майбутньому. У формі гри-змагання пригадували професії, які існують сьогодні, та намагалися спрогнозувати як вони зміняться протягом наступних років. Найбільшу зацікавленість дітей викликала творча вправа «Професія зараз VS Професія через 7 років», в рамках якої з’явилися плакати, що зображають спільне й відмінне в професії зараз і в майбутньому. На завершення десятикласники познайомилися із проєктом «Моя кар’єра в Україні», що цьогоріч пройде в 6 містах та охопить понад тисячу школярів та школярок.