Канікули, канікули
Весела пора.
Канікули, канікули
Радіє дітвора.

Для учнів Полтавської гімназії № 21 зимові канікули виявилися насиченими.

П’ятикласники відвідали ТРК «Лтава». Ознайомилися з професіями: телеведучого, телеоператора, звукорежисера. Також бажаючі діти спробували себе в ролі телеоператора і диктора радіомовлення.

Члени гуртка «Музейна справа» на канікулах працювали над реекспозицією шкільного військо-історичного музею. Учням активно допомагали батьки школярів, які стали учасниками антитерористичної операції. Щодо інформації про ветеранів Зведеного полку Полтавського тракторного училища, то тут допомагали працівники Державного архіву Полтавської області.

Учні 8-А класу, вірячи в новорічні дива, поринути в пригоди разом з фентезійним пригодницьким комедійним фільмом «Джуманжі: Наступний рівень». Також школярі переглянули різдвяну казку – фільм «Щасливе Різдво», британський романтичний комедійний фільм, який дозволив поринути в атмосферу різдвяного Лондону, а ще пригадати славетний хіт  Джорджа Майкла «Last Christmas».

Учнів 1-х класів радо зустрів Дід Мороз зі своїми помічниками у стінах Полтавського театру імені М.В.Гоголя. Крім цього, юні глядачі з великим захопленням переглянули мюзикл «Острів скарбів». Діти насолодилися талановитою грою акторів, прекрасною музикою, костюмами.

Учні четвертих класів 9 січня 2020 р. відвідали бібліотеку № 12. Дітей гостинно зустріли працівники бібліотеки та провели цікаву вікторину «Зимові свята». Учні познайомилися з новими книгами та переглянули захоплюючий мультфільм.

Школярів 6-Б класу разом з класним керівником Бендес Н. О., здійснили культпохід в кіно. Дітей зустрів ошатний кінотеатр WIZORIA. Там дітлахи переглянули чудовий, захоплюючий мультик «Шпигуни під прикриттям» – це фантастичний бойовик про двох таємних агентів, що разом cтворять непереможну команду. Враження від перегляду неймовірні. Команда 6-Б клас, обговорюючи мультфільм та радіючи, повертались додому.
Отож, зимові канікули у закладу пройшли весело, активно та енергійно.