17 лютого 2020 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся безкоштовний тренінг «Впровадження чирлідингу до процесу фізичного виховання школярів. Методика підготовки шкільних груп підтримки та спортивних команд з чирлідингу», щодо залучення школярів, вчителів фізичної культури, хореографів закладів загальної середньої освіти до участі у заходах з розвитку шкільного чирлідингу.
Від нашої гімназії у заходів взяли участь учитель фізичної культури, Багайдін Максим Миколайович, керівник хореографічного гуртка, Іванченко Анастасія Максимівна та учениці 7-А класу.

Програма тренінгу передбачала практичні заняття з вчителями та хореографами та практичні заняття з учнями.
Учасники тренінгу отримали сертифікати від Полтавського відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту та Федерації чирлідингу та чирспорту України.
Дякуємо за цікавий захід координатору – Боляку Андрію Анатолійовичу!