Відповідальний крок

21 лютого учні 11-А класу зробили ще один відповідальний крок до свого успішного майбутнього. Діти реєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання. Та перш ніж перейти до реєстрації школярі мали змогу виконати практичні завдання квесту, в рамках уроку щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами сайтів Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для учнів, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Протягом цього заходу, діти не лише змогли практично познайомитися з Інтернет-ресурсами ЗНО та отримати необхідну інформацію щодо реєстрації, а ще й подумати над відповідями до запропонованого кросворду. Учні з’ясували, що «у підсумку результат ЗНО показує їх #Успішність». Саме це і було ключем до інфо-марафону.
Школярам було не тільки цікаво, а ще й корисно виконувати такі завдання. Дякуємо організаторам за надану можливість, а дітям бажаємо успіхів при складанні ЗНО.