Новорічна абракадабра

Сяють ясними вогнями
Скрізь ялинки по хатах.

І. Блажкевич

У переддень Нового року 29 грудня на учнів 9-Б класу Полтавської гімназії № 21 чекали яскраві емоції. Діти були задіяні у заході «Новорічна абракадабра».
У ході змагання утворилося дві команди «Ельфи» та «Помічники Санти». Діти з захопленням випробовували свої сили у різноманітних конкурсах. На них чекали: ходіння по новорічному лісі у конкурсі «Прогулянка», складання смачного меню, у конкурсі «Святкове меню», відгадування свого казкового персонажа, у конкурсі «Хто Я?», складання веселої історії про Новий рік, у конкурсі «Хто? Де? Коли?» та ще багато чого цікавого.
Загалом Новий рік це подія, яку чекають і діти і дорослі. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій – саме з такими фразами асоціюється це свято. А ще кажуть: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!», то щоб провести 2018 гарно, ми плідно готувалися до його приходу і створювали радісний, святковий настрій.
Нам було ВЕСЕЛО! А до Вас завітала чарівна Новорічна казка?

Новорічна ніч казкова
Принесе нехай дива.