Екскурсія до літературно-меморіального музею В.Г.Короленка

10 січня 2018 р. учні 3-х класів разом з класними керівниками відвідали літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка – видатного письменника-демократа.

Під час екскурсії у меморіальній садибі письменника діти дізналися про цікаві факти біографії митця, ознайомилася із  музейною експозицією, яка містить рідкісні експонати, у т.ч. і особисті речі письменника та його родини, велику бібліотеку, твори образотворчого мистецтва, рукописи циклу сибірських оповідань тощо.
Найцікавішою була розповідь про Короленківську ялинку. Фігурки ряжених, клоунів, танцюристів та інші створила сто років тому власноруч родина письменника й гуманіста Володимира Короленка. Ними вони прикрашали святкову ялинку, яку ставили до католицького Різдва. Можливо, ці іграшки не такі яскраві, не такі витончені, але вони з тієї епохи, багато можуть розповісти про те, як жили люди раніше.