11 січня Полтавський міський центр позашкільної освіти гостинно відкрив свої двері для третьокласників нашої гімназії. В цей день в центр зібрались і учні, і їх вчителі, тобто всі ті, хто забажав долучитись до творчості. Школярі разом з класними керівниками мали змогу відвідати виставкові зали та етнографічний музей, відвідати творчі майстерні, взяти участь у майстер-класі з паперопластики «Виготовлення сніжинки з паперу для святкового оздоблення приміщень». Діти отримали справжнє задоволення від спільної роботи в цьому захоплюючому творчому процесі і зробили об'ємні сніжинки з паперу власноруч!
Спробуйте повторити ніжне, повітряне, легке, невагоме творіння природи. Нехай Ваші сніжинки з паперу вийдуть такими ж прекрасними, дивовижними і креативними!