Хто в ліс, а хто в джунглі

Я дивлюся у віконце –
Прямо в очі світить сонце,
Гладить щічки, гріє носик.
Гей, сидіти вдома досить.

Пора будь-яких канікул, а особливо зимових для учнів просто чарівна. Проте цьогоріч зима не балує нас м’яким, пухнастим сніжком, а лише пестить яскравим сонечком і теплою температурою. Зимові свята тим і особливі, що переносять нас до чарівної, казкової країни здійснення мрій. Тож, учні 9-Б класу вирішили здійснити таку чудернацьку подорож. Діти пішли за пригодами, та не в ліс, а у джунглі. Школярі відвідали кінотеатр «Мультиплекс», що у торгово-розважальному центрі «Екватор» і насолодилися незвичною подорожжю до джунглів разом з героями фільму «Джуманджі 2. Поклик джунглів». Отримавши гарну порцію позитивного настрою, діти вирушили на прогулянку просторами рідної Полтави. Вони встигли все: і завітати до головної міської ялинки, і потрапити на гостину до Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, і навідатися до Білої альтанки, і помилуватися звуками чарівного вертепу, що розташувався біля будиночку Святого Миколая, і насолодитися ще багатьма чудасіями на вулицях нашого міста. Тож, якщо ви шукаєте рецепт для боротьби з поганим настроєм, ми знаємо рецепт: йдіть на прогулянку. 9-Б рекомендує!