«Якщо хочеш бути щасливим – будь ним»

Саме під таким гаслом 5 лютого у 9-Б класі Полтавської гімназії № 21 пройшла виховна година. Тема щастя хвилювала людей у всі часи. Бути щасливим – головна мета кожного з нас. Але як досягти її? Це і намагалися з’ясувати діти. Вони проходили різноманітні тестування, міркували над висловами відомих людей, разом складали формулу щастя, а наприкінці заходу «створили людину», яка є повністю щасливою. Діти отримали багато емоцій, кожен задумався над тим, що таке щастя для нього і навіть дійшли висновку, що в кожного складові для щастя свої. Відомий поет Омар Хайям казав: «Щасливий той, хто жив хоч би хвилинку!» Тож, подумайте, що ви щасливі тільки тому, що живете! Матеріальний добробут дає відчуття задоволення, комфорту, але не щастя. Той, хто бачить щастя в цьому, збіднює своє життя, перетворює його на існування. Відчуття щастя дає людині творчу працю, творчість, мета яких – ствердження ідеалів добра, краси, справедливості. Розуміння щастя нікому не може бути нав’язано, кож¬на людина має право на своє уявлення про щастя, кожен вибирає його сам. Щастя – це сама людина, багатство її внутрішнього світу, характер її світогляду, духовність або меркантильність інтересів і потреб. Тож просто будьте ЩАСЛИВИМИ!

Щастя – це вічна дорога земна,
Щастя – це літо, зима і весна,
Щастя – це сонце, злива і сніг,
Щастя – це пісню ділити на всіх,
Щастя – це віра в добро і любов,
Щастя – це музика вільних думок,
Щастя – це друзі і рідний твій дім,
Щастя – це світ подарований всім!