Тепле свято весни
Щастя падає до ніг,
Нині Ваш весняний день,
Сонця, квітів і пісень!

Саме з такими словами, з найкращими вітаннями, у тепле свято весни – 8 Березня, зверталися учні 9-Б класу до чарівної половини вчителів, технічного та обслуговуючого персоналу Полтавської гімназії № 21. Цього дня школярі не лише вітали жінок, а ще й дізнавалися про історію виникнення цього дня, змагалися у вправності під час різноманітних конкурсів та просто гарно проводили час у приємній компанії. Цікаво, що коріння 8 Березня сягають XIXстоліття, і багато хто пов’язує його з «маршем порожніх каструль», який відбувся 8 березня 1857 року в Нью-Йорку. Під час якого жінки, які працювали на текстильних фабриках, протестували проти поганих умов праці та низьких зарплат. Протягом маршу вони били в ці самі каструлі, вимагаючи надати їм 10-годинний робочий день замість 16-годинного, рівну з чоловіками заробітну плату і виборче право.
Пройшов час і сьогодні цей день перетворився на Міжнародний жіночий день, свято, що отримало світове визнання, ще у далекому 1975 році. У це чудове свято жінки отримують багато побажань, позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров'я. Тож, хай всі побажання перетворюються у реалії, а посмішки не сходять з облич прекрасної половини цілісінький рік.

Нехай тендітні пахощі троянд
Навіють щастя, ніжність і кохання,
Хай здійснює бажання зорепад
І втілює у дійсність сподівання!
Хай Вам вдається все – вдень і вночі,
Хай очі посміхаються натхненно,
І смак життя, і молодість душі
Нехай для Вас тривають нескінченно!