Він читав місто, як книгу, як розповідь про невидимі будинки, поглинені історією.

Сейс Нотебоом

В рамках виконання закону про декомунізацію у травні 2016 року голова Полтавської ОДА Валерій Головко прийняв рішення про перейменування 115 топонімів (вулиць) у Полтаві. Так у місті з’явилася вулиця видатного українського письменника Олеся Гончара, всесвітньо відомої вишивальниці, нашої землячки – Віри Роїк, маленької художниці, яка прославила наше місто на увесь світ – Саші Путрі. З’явився провулок відомого далеко за межами України автора неперевершеної «Роксолани» – Павла Загребельного, вулицю Революційну було переіменовано у вулицю Революції Гідності. А вулиці Червонофлотській дали ім’я донедавна маловідомої нам, але добре знаної далеко за океаном співачки з українським корінням Квітки Цісик, голос якої використовували для своїх джинґлів найбільші світові корпорації, серед яких  Кока-кола и Пепсі, авіакомпанія American Airlines, телевізійна компанія ABC, NBC, CBC, мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s и Burger King, автовиробники Ford Motors, General Motors, Toyota та багато інших відомих брендів.
Саме з метою ознайомлення учнів з новими назвами полтавських вулиць в гімназії було започатковано проект «Нові назви полтавських вулиць», над яким працювали учні 7-11 класів. Під час весняних канікул пройшла презентація даних проектів.
Дякуємо всім учасникам заходу за сумлінність та цікаво підібраний матеріал.