Вже втретє представники волонтерського загону «Милосердя» гімназії разом з координатором, педагогом-організатором, Пасько С. Г. взяли участь у ІІІ Форумі волонтерів м. Полтава. Під час заходу учасники ознайомилися із звітами окремих загонів, після чого директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Буднікова  О.Л. підбила підсумки конкурсу волонтерських проектів «Робимо світ краще» за 2017 рік. За активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, відданість територіальні й громаді міста та плідну співпрацю з Полтавським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді наш загін отримав Подяку від виконавчого комітету Полтавської міської ради.

«Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни...», - сказав Святослав Вакарчук. Тож, продовжуємо працювати в рамках започаткованого нами проекту «Екологічна культура починається з нас. Перетворимо відходи в доходи», щоб і ми, і прийдешні покоління, пишалися і цінували землю, на якій живуть. І головне, щоб це були не просто слова.
Дякуємо всім учасникам проекту!