Попереду літні канікули, відпочинок. Але на п’ятикласників ще чекає навчальна практика, яка має на меті познайомити учнів з природою рідного краю, місцевості, де живеш, цікавими місцями і просто цікаво провести час. Практика учнів 5-В класу була насиченою, змістовною та цікавою. Першого дня, 29.05.2018 р., учні разом з класним керівником Ващенко М.С. мандрували визначними місцями Полтави. Діти дізналися про цікаві місця, які варто відвідати та порадити іншим.
Наступного дня, 30.05.2018 р., п’ятикласники мали змогу відпочити на спортивному майданчику, граючи в різноманітні ігри.
31.05.2018 р. на дітей чекав пікнік на природі з ігровою програмою.
А 1 червня, в День захисту  дітей, учні відвідали парк «Сонячний», де відпочивали, їли морозиво та каталися на атракціонах. Ну і як же без відвідування всім улюбленої піцерії. Адже так добре, коли ти – дитина і можеш безтурботно насолоджуватися життям.