Не замовкай ніколи, рідне слово,
Іскрися жартом, піснею злітай.
Над нами квітни завжди веселково,
Щоб сяяв щастям український край.

8 вересня у світі відзначається Міжнародний день грамотності. Понад 50 років тому, далекого 1966 року, за ініціативи ЮНЕСКО було вирішено започаткувати свято, яке б привернуло увагу людства до проблем, пов’язаних з безграмотністю. На сьогодні майже мільйон людей вважаються неграмотними.
В нашій гімназії учні поглиблено вивчають українську мову, тож, звичайно, ми не могли пройти повз цю дату. Дітям було запропоновано провести міні-диктанти.

Тему кожен клас обирав самостійно. Так, учням 5-А класу дістався повчальний текст із притчі про хлопця з важким характером. 8-А клас під час години спілкування не тільки встигли написати диктант, а поговорили  на тему «Грамотність – запорука успіху».
«Навчати народ – значить робити його краще; просвіщати народ – значить підвищувати його моральність; робити його грамотним – значить і цивілізувати його», – писав В.Гюго. Тож, давайте ставати кращими. Нехай новий навчальний рік буде сповнений гарних вражень та позитивних емоцій.