Дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я (Артур Шопенгауер)

І це беззаперечна істина. Кожен із нас знає, що здоров’я – найголовніше в житті будь-якої людини, а особливо дитини. Про необхідність здорового способу життя сьогодні можна почути звідусіль. Розуміємо, як важливо бути здоровим, фізично повноцінним. Дітям не просто адаптуватися до навчання. Щоб хоч трішки розвантажити школярів, у гімназії традиційно у другий тиждень навчання проходить Тиждень фізкультури і спорту, в рамках якого проводяться різноманітні заходи. Насиченим на події виявився тиждень для п’ятикласників. Так, учні 5-А та   5-Б класів відвідали спортивну базу КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії». Під керівництвом професійних тренерів діти мали можливість відчути себе справжніми веслувальниками. А крім того на зустріч до дітлахів завітав випускник гімназії, а нині срібний призер чемпіонату Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу України з веслування на байдарках і каное – Олег Боровик. Бажаємо нашим спортсменам здійснення мрій та досягнення поставлених цілей.
А у п'ятницю діти взяли участь у спортивних змаганнях, які закінчилися незабутніми дружніми посиденьками на свіжому повітрі.