То ж дітям усміхайтеся крилато,
Візьміть за руку, слово їм скажіть.
Щоб ожило в душі дитячій свято,
Щасливими їм бути поможіть…

Н.Красоткіна

У Полтавській гімназії № 21 започаткований проект учнівського самоврядування під назвою «Здорове дитинство». Мета якого – допомогти дітям усвідомити неповторність кожної людини, розвивати навички самоусвідомлення та самооцінки через позитивне мислення та доброзичливе ставлення до себе та інших людей. Дати дітям змогу розвивати життєві навички толерантності, уміння працювати в команді, поважати особисті якості інших людей. Ми прагнемо, щоб діти і дорослі поважали, слухали і чули один одного. В роботі над проектом кожен колектив самостійно обирає форму роботи. Тема, над якою працюють учні 5-6 класів – «Ефективне спілкування». Основне завдання на сьогодні у 5-х класах – згуртувати як  колектив учнів, так і батьків. В рамках роботи над проектом у 5-А класі було вирішено провести гру-змагання між  командами хлопчиків і дівчаток. За результатами змагань перемогли дівчата з відривом в один бал. Вітаємо переможців! Та головне – це гарний настрій і позитивні емоції.