Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави,
Уклін їм, мертвим і живим!

21 вересня ми відсвяткували День миру, а 23 вересня полтавці відзначили 75 річницю визволення міста від фашистських загарбників. Здається, ці дати зовсім не випадково знаходяться поряд в календарі. Адже питання миру на сьогодні є найактуальнішим для кожного українця, не дивлячись на вік. В рамках заходів, присвячених цим знаменним датам в гімназії було організовано конкурс малюнків на асфальті серед учнів початкових класів. Дивлячись, на дитячі роботи, хочеться процитувати відомий вислів: «Вустами немовляти глаголить істина». Учні 5-х класів традиційно вшанували пам'ять загиблих воїнів біля пам’ятника у с.Лісок. До учнів 9-Б класу завітав поспілкуватися заступник голови Ради ветеранів Подільського району, Неділько Микола Дмитрович.
Також цими днями відкрилася виставка малюнків учениці 10 класу Іванко  Дарини. Дівчина багата на таланти. Займається у цирковій студії, кожен її виступ – це прикраса будь-якого свята, вишиває, виготовляє різноманітні вироби з паперу, бере активну участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. Є справжнім патріотом рідного міста. Всі роботи, представлені на виставці, присвячені нашому прекрасному місту.
Дякуємо всім за активну участь у заходах, а головне, за любов до рідного міста та повагу до його історичного минулого.