Навчайсь цікаво, вивчай корисне!

24 вересня учні 10-А класу мали незвичні уроки. В рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни» діти мали змогу відвідати вогнепальний тир закритого типу «Об’єкт  7.62».

Саме там, учні отримали цікавий досвід. Під керівництвом досвідчених інструкторів діти стріляли з малокаліберної гвинтівки, слухали лекції про зброю та вчилися її збирати та розбирати.
За результатами стрільб виявилося, що гарно можуть стріляти, не лише хлопці. Найкращі результати отримали: Почеп Юрій, Литвиненко Анастасія та Скриннік Юрій. А Нетребко Анастасія провела справжній майстер-клас для однокласників по збірці і розбірці зброї.
Звісно, хай ніколи нікому з нас не доведеться взяти її до рук, а над нашою головою буде тільки безхмарне небо, проте отримувати такий цікавий досвід ще ніхто не забороняв.