Сучасна людина живе в складному світі, який постійно змінюється та потребує великих знань, умінь та досвіду. Щодня в країні, місті трапляються неприємні та нещасні випадки, учасниками яких часто є діти. Потрапляють у такі ситуації більш непідготовлені до життя, довірливі та недосвідчені. Щоб попередити, як діяти в подібних  випадках, 1 жовтня 2018 року  у Полтавську гімназію № 21, до учнів третіх класів, завітала заступник начальника управління превентивної діяльності, Ахіджанян Жанна зі своїми колегами. На основі ситуативних завдань представник патрульної поліції, Кондратенко Аліна розповіла учням про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах. А начальник ювенальної превенції, Карюк Ірина пояснила школярам їхні права та обов’язки, правила поведінки в суспільстві. Правоохоронці радили як діяти в різних життєвих ситуаціях та відповіли на запитання дітей. На згадку про зустріч, працівники поліції подарували всім третьокласникам кольорові свистки.