«Діти живуть своїми уявленнями про добро і зло, честь і безчестя, людську гідність…, у них свої критерії краси, виміру часу: у роки дитинства день здається роком, а рік вічністю»

В. Сухомлинський

Саме на школу сьогодні покладено відповідальність за формування здорової особистості та розвиток життєвих компетенцій учнів. Шкільний вік – це час становлення особистості, свідомого становлення «Я». В цей період у дитини закладаються якості, які потім в подальшому визначатимуть її характер, світосприймання, вчинки, поведінку. З метою попередження правопорушень серед підлітків до учнів 11 класу гімназії завітали представники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Була проведена цікава бесіда про правову відповідальність неповнолітніх.