Професія юриста в сучасному суспільстві
Законність і порядок захищати,
Юрист завжди на думці має мати
Підтримує «баланс» він права,
Обов’язок його – це не забава!

11 жовтня учні 10-А класу Полтавської гімназії №21 в рамках проведення Всеукраїнського тижня правознавства, вивчення курсу «Громадянська освіта» та з нагоди відзначення Дня юриста відвідали профорієнтаційний захід «Професія юриста в сучасному суспільстві», який відбувся на базі  Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Захід вражав присутніх своєю масштабністю. Діти змогли практично поринути в яскравий і захоплюючий світ юридичної професії.  Присутні мали змогу познайомитися з почесними гостями, які були представниками найрізноманітніших професій у правовій сфері: прокурори, адвокати, представники патрульної поліції, фіскальної служби, криміналісти та багато інших випускників цього закладу ділилися секретами успіху. Учні разом з учителем курсу «Громадянська освіта», Дороховою Наталією Григорівною ставали працівниками криміналістичної лабораторії, працювали кінологами та знешкоджували підозрілі предмети.  День виявився сповнений емоціями та корисною інформацією.