Щасливе дитинство – це друзів багато,
З якими і будні минають, як свято!
Це щедрі сюрпризи і здійснені мрії,
Казкові бажання і щирі надії…

Оксана Р.-Г.

Ось і добігли до кінця осінні канікули. Як ми їх провели? Чудово! Навіть погода не стала нам на заваді. Канікули – це саме той час, коли можна, а головне треба, відпочити від школи. І ми зробили все можливе, щоб дозвілля школярів було різноманітним та сповненим позитивними емоціями. Так, учні 5-А класу встигли і погуляти весело, і покататися на роликах, а ще переглянули чудовий мультфільм «Луїс і прибульці», завітавши до кінотеатру  MULTIPLEX в ТРЦ «Екватор». До речі, рекомендуємо даний мультфільм переглянути дорослим, адже в ньому піднімається важлива тема стосунків батьків і дітей: вічна проблема – нестача часу. І звичайно організували фотосесію поряд з кумирами сучасних підлітків – Олександром Усиком та Юрієм Горбуновим.

Не було часу нудьгувати за ґаджетами та комп’ютерами і учням 7-Б класу, які дружною компанією відвідали квест кімнату. Ну хто не любить пригоди? Важко знайти таку людину серед дорослих, а серед дітей тим паче. Випробувати свої сили у чомусь новенькому – це завжди захопливо. Емоції переповнюють, а вражень вистачить до наступних канікул.
Тож, не сидіть на місці, цікавтесь, пізнавайте цей світ, адже він того вартий!