Ось і поповнилася наша гімназійна родина п’ятдесятьма гімназистами. 2 листопада відбулося традиційне свято «Посвята в гімназисти», до якого готувалися всі довго і старанно. Підтримати і привітати дітлахів завітали батьки, учителі та найменші учні школи – першокласники, які прийшли на зміну юним гімназистам.

Китайська мудрість стверджує: «Шлях в тисячу миль завжди починається з першого кроку». Вже два місяці крокують п’ятикласники старшою школою. Ці кроки не завжди впевнені та сміливі. Але вони прикладають великих зусиль, щоб відповідати почесному званню гімназиста. Тож, побажаємо їм натхнення у досягненні поставлених цілей.
Окремо слова щирої подяки хочемо висловити юним талановитим хореографам, ученицям 8-Б класу,  Пєліній Катерині та Нестеренко Аліні за незламність духу і невичерпну енергію.