«Українці – стародавній народ,

а мова їхня багатша і всеосяжніша,

ніж персидська, китайська, монгольська і всілякі інші»

Евлія Челебі

Понад двадцять років в Україні 9 листопада відзначається надзвичайно важливе для нас свято – День української писемності та мови. Цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила. Саме Нестора-Літописця називають основоположником письмової української мови.
Напередодні Дня української писемності та мови в гімназії був проведений квест для учнів 7-8 класів. Об’єднавшись у команди, школярі мали виконати шість різноманітних завдань. За результатами перемогу отримала команда філологічного 8-А класу. Вітаємо переможців! Приємно відзначити, що разом із старшими друзями в змаганнях взяли участь і учні 5-А класу, які поглиблено вивчають українську мову. І хоча вони посіли четверте місце, враховуючи їхню наполегливість, можна впевнено сказати, що їх перемога попереду.